ELSEVE Zobacz różnicę z Elseve!

Marzysz o pięknych włosach, ale efekt ciągle Cię nie zadowala? Szampon i odżywka to za mało, żeby sprostać Twoim wymaganiom? A może gubisz się w dostępnej na rynku ofercie?
Droga do pięknych włosów jest szybsza i prostsza niż myślisz!

JAK DZIAŁA ELIKSIR ELSEVE MAGICZNA MOC OLEJKÓW?

Odżywia, wygładza włosy, nadaje im blasku oraz zabezpiecza końcówki przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kwiatowy zapach sprawia, że używanie produktu jest niezwykle przyjemne. Dzięki wygodnemu opakowaniu z pompką, produkt jest łatwy w aplikacji i bardzo wydajny.

CO ZAWIERA?
Unikalna formuła wzbogacona olejkami kwiatowymi odżywia i wygładza włosy oraz nadaje im blasku. To prawdziwa metamorfoza włosów suchych i niezdyscyplinowanych.

EFEKT, KTÓRY OSIĄGNIESZ:
Odżywienie, miękkość i blask
Ułatwione rozczesywanie
Ochrona włosów przed uszkodzeniami
Ochrona przed puszeniem

JAK STOSOWAĆ?
Nanieś kilka kropli na dłoń i rozetrzyj. Wmasuj w suche lub wilgotne włosy i wystylizuj.

JAK DZIAŁA ELSEVE HYALURON PLUMP SERUM?

Serum błyskawicznie uzupełnia nawilżenie i zwiększa średnicę włókna włosów o 9%* przy każdym zastosowaniu. Stosuj je do codziennej pielęgnacji, aby zapewnić 10x więcej nawilżenia* i przywrócić kształt włosów na całej długości. W rezultacie włosy stają się bardziej sprężyste i pełniejsze bez obciążania. Możesz używać serum Hyaluron Plump na mokre i suche włosy w dowolnym momencie dnia. Wypełniaj swoje włosy nawilżeniem codziennie, przez cały dzień.

CO ZAWIERA?
2% Hialuronowy Kompleks Pielęgnacyjny, który błyskawicznie uzupełnia nawilżenie włosów.

EFEKT, KTÓRY OSIĄGNIESZ:
10X więcej nawilżenia*
Zwiększenie średnicy włókna włosów o 9%*
Bardziej sprężyste i pełniejsze włosy bez obciążania

JAK STOSOWAĆ?
Nakładaj na mokre lub suche włosy, spryskując je w dowolnym momencie dnia na całej długości. Ułóż fryzurę jak zwykle.

*Testy instrumentalne.

JAK DZIAŁA ELSEVE WONDER WATER?

Elseve Dream Long Wonder Water to błyskawiczna metamorfoza długich włosów. Płynna odżywka ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są gładsze i bardziej miękkie w zaledwie 8 sekund. Nadaje intensywny blask i wygładza aż po same końce. Niezawodny sposób na długie, lśniące włosy o jakich marzysz.

CO ZAWIERA?
Innowacyjna formuła tworzy gładkie, błyszczące pasma i sprawia, że włosy są wyjątkowo miękkie. Technologia Lamellarna wypełnia zniszczone części włókien włosów i wygładza ich powierzchnię.

EFEKT, KTÓRY OSIĄGNIESZ:
Błyskawiczne ułatwienie rozczesywania i układania włosów
10x gładsze włosy w zaledwie 8 sekund*
Intensywny blask i wygładzenie

JAK STOSOWAĆ?
Po umyciu szamponem, nałóż na wilgotne włosy, omijając skórę głowy. Masuj przez 8 sekund. Spłucz unikając kontaktu z oczami.