Skin Genius - narzędzie do diagnostyki skóry

Znalezienie specjalistycznego i idealnie dopasowanego sposobu pielęgnacji skóry jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Skin Genius to nowy rodzaj diagnozy opracowany przez dermatologów i wspierany przez sztuczną inteligencję, aby móc określić wirtualny wiek Twojej skóry, dowiedzieć się, jakie są jej potrzeby i pomóc w doborze spersonalizowanej rutyny pielęgnacyjnej! Znajdź swój idealny sposób pielęgnacji, by dać swojej skórze wszystko to, czego potrzebuje!

Dla jak najlepszej diagnozy, użyj zdjęcia zrobionego w dobrze oświetlonym, naturalnym świetle i bez makijażu.

SKIN GENIUS ANALIZUJE 5 KLUCZOWYCH ATRYBUTÓW SKÓRY.

1. ZMARSZCZKI

Badamy głębokość 5 rodzajów drobnych linii i zmarszczek, które pojawiają się wraz z wiekiem:
1. Linie poziome na czole
2. Zmarszczki gładzizny
(lwia zmarszczka)
3. Zmarszczki orbitalne wokół oczu („kurze łapki”)
4. Bruzdy nosowo-wargowe (linie uśmiechu)
5. Fałdki marionetki (biegnące od kącików ust w dół)

2. BLASK

Mierzymy zdolność Twojej skóry do uzyskania naturalnego i świetlistego blasku. Nierówna powierzchnia skóry, jej szorstkość mogą powodować absorbowanie lub zniekształcanie światła, tak jak w przypadku skóry odwodnionej, zmarszczek, rozszerzonych porów, zaczerwienień lub przebarwień.

3. JĘDRNOŚĆ

Badamy elastyczność skóry w dwóch obszarach, w których zwykle zaczyna wiotczeć wraz z wiekiem: górne policzki (bruzdy nosowo-wargowe) oraz dolne policzki (fałdki marionetki).

4. WIDOCZNOŚĆ PORÓW

Badamy widoczność rozszerzonych porów, powstałych prawdopodobnie w tłustych i suchych obszarach twarzy, na skutek zaskórników lub miejsc, w których skóra jest zwiotczała.

5. JEDNOLITY KOLORYT SKÓRY

Sprawdzamy jednolitość kolorytu Twojej skóry, wykrywając przebarwienia na policzkach, obszarze najbardziej podatnym na uszkodzenia środowiskowe, a także naturalną pigmentację, taką jak piegi.