Elseve Magiczna Moc Olejków Eliksir Odżywczy do włosów suchych

Twoje włosy są suche? Potrzebują intensywnego odżywienia. Formuła Eliksiru wzbogacona olejkami kwiatowymi odżywia i wygładza włosy oraz nadaje im blasku. Olejek ułatwia rozczesywanie i stylizację włosów oraz intensywnie je regeneruje. To prawdziwa metamorfoza włosów suchych i niezdyscyplinowanych. *ekstrakt.

Szczegóły produktu
Postaw na intensywne odżywienie włosów przy pomocy Eliksiru Odżywczego Elseve Magiczna Moc Olejków. Wybierz olejek o nietłustej konsystencji, by nadać włosom olśniewającego blasku i jedwabistej miękkości, a także ochronić je przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Kwiatowy zapach sprawia, że używanie produktu jest niezwykle przyjemne. Dzięki wygodnemu opakowaniu z pompką, produkt jest łatwy w aplikacji i bardzo wydajny. Używaj olejku jak uzupełnienie standardowej pielęgnacji z użyciem innych produktów z gamy Elseve Magiczna Moc Olejków.
- 98% mniej łamliwe włosy*
- 6x bardziej lśniace włosy*
- Ochrona przed puszeniem się włosów do 72h*
- Termoochrona do 230°C*
*Test instrumentalny

Składniki

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Chamomilla Recutita Flower Extract / Matricaria Flower Extract, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Linalool, Linum Usitatissimum Flower Extract / Linseed Flower Extract, Caprylic/Capric Glycerides, Caprylic/Capric Triglyceride, Gardenia Taitensis Flower, Bisabolol, Rosa Canina Flower Extract, Bht, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C227178/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Nałóż 1 lub 2 pompki olejku na wilgotne lub suche włosy, nie spłukuj. Nakładaj od połowy długości włosów, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek. Wystylizuj włosy.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

35g1 na jedno użycie
69 g na 10 ml

Ślad wodny

1.42 na jedno użycie
2.7 na 10 ml

Warunki produkcji

Produkt wytworzono w zakładzie realizującym zasady odpowiedzialnej produkcji.
Odzysk odpadów: 100 %
Energia odnawialna: 44 %

Wpływ opakowania na środowisko

% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 100
Nadaje się do recyklingu4 : nie
Nadaje się do ponownego napełnienia: nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych

  2 dostawców zaangażowanych w integrację społeczną osób z wrażliwych społeczności przyczyniło się do powstania tego produktu.

1 gramy CO2 - średnia z kategorii " bez spłukiwania i olejki " = 36g
2 wskaźnik wodny: jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia dla kategorii "bez spłukiwania i olejki" = 171
3 z wyłączeniem systemu zamknięcia

 

4 instrukcje dotyczące recyklingu mogą różnić się lokalnie

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Magiczna Moc Olejków Eliksir Odżywczy do włosów suchych