Elseve Full Resist Wielofunkcyjna Maska Wzmacniająca Power Mask do włosów osłabionych

Wielofunkcyjna Maska Wzmacniająca Power Mask została stworzona do włosów osłabionych z tendencją do wypadania.* Trenuj swoje włosy i wypróbuj naszą nową lekką formułę wzmacniającą, wzbogaconą w: biotynę, witaminę B5 i argininę, która zapewnia wzmocnienie włosów od nasady aż po same końce. Maskę możesz wykorzystać na kilka sposobów: - na skórę głowy: do masażu stymulującego cebulki włosów - jako odżywkę do spłukiwania - jako maskę - jako krem bez spłukiwania *Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Szczegóły produktu
Stres, zmiany pór roku, szczotkowanie i stylizacja…Włosy stają się słabsze, cieńsze i coraz częściej łamią się. Przywróć odporność i siłę swoim włosom! 
SEKRET KOMPLEKSOWEGO DZIAŁANIA WZMACNIAJĄCEGO: nowa formuła wzbogacona argininą, biotyną i witaminą B5*. Arginina to podstawowy aminokwas o kluczowym znaczeniu dla struktury włókna włosa. Dzięki swym właściwościom pobudzającym mikrokrążenie w skórze głowy pomaga zoptymalizować procesy przyswajania składników odżywczych na poziomie cebulek włosów. 

*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów. 
Składniki

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Lactic Acid, Ricinus Communis Oil / Castor Seed Oil, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Arginine, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, 2, Oleamido, 1, 3, Octadecanediol, Biotin, Potassium Hydroxide, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C200976/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Maskę można stosować na 3 sposoby:

Jako odżywkę: nanieś na mokre włosy, aby je wzmocnić i ułatwić ich rozczesywanie, bez obciążania.
Jako maskę: nanieś na mokre włosy, pozostaw na 3 minuty i dokładnie spłucz, aby intensywnie wzmocnić włosy.
Jako pielęgnację bez spłukiwania: nanieś niewielką ilość produktu na mokre lub suche włosy, aby zapewnić im siłę na cały dzień.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE A

Ślad węglowy

96g1 na jedno użycie
68 g na 10 ml

Ślad wodny

7.62 na jedno użycie
5.4 na 10 ml

Warunki produkcji

Produkt wytworzono w zakładzie realizującym zasady odpowiedzialnej produkcji.
Odzysk odpadów: 100 %
Energia odnawialna: >99 %

Wpływ opakowania na środowisko

% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 0
Nadaje się do recyklingu4 : nie
Nadaje się do ponownego napełnienia: nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych

  5 dostawców zaangażowanych w integrację społeczną osób z wrażliwych społeczności przyczyniło się do powstania tego produktu.

1 Gramy CO2 - średnia z kategorii " odżywki i maski " = 108 g
2 Wskaźnik wodny: jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia dla kategorii "odżywki i maski" = 9,8
3 Z wyłączeniem systemu zamknięcia
4 Instrukcje dotyczące recyklingu mogą różnić się lokalnie

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Full Resist Wielofunkcyjna Maska Wzmacniająca Power Mask do włosów osłabionych