Zabłyśnij: porady dotyczące utrzymania pięknej skóry od rana do wieczora!

To nieuchronne, że czasami nie budzimy się pełni energii i sił do działania. Nasze 4-etapowe wskazówki dotyczące promiennej skóry przywrócą Twojej cerze nieco blasku i zagwarantują udane selfie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać promienną skórę!

WSKAZÓWKA
1

Obudź promienność cery dzięki produktom do pielęgnacji skóry, usuwającym jej zmęczenie

Często o tym zapominamy, ale nie można uzyskać promiennej cery bez idealnego nawilżenia. Odwodniona skóra wywołuje reakcję łańcuchową. Ponieważ skóra nie może zatrzymywać wody w swoich komórkach, jej naturalny proces łuszczenia ulega zmianom, a gromadzące się martwe komórki sprawiają, że jej powierzchnia nie jest już gładka a odbijanie światła jest rozdrobione. Aby zahamować proces odwadniania, musimy powrócić do podstaw: rano obudzić skórę tonikiem micelarnym, a następnie nałożyć krem nawilżający. Nawilżona skóra lepiej odbija światło. Możesz nawet pójść nieco na skróty i zastosować krem na dzień nowej generacji, łączący składniki nawilżające i kolorowe mikro-kapsułki, które natychmiast rozświetlą cerę niczym Potoshop. Te nawilżające produkty są magiczną różczką, która rozświetli skórę.
WSKAZÓWKA
2

Zajmij się drobiazgami: usuń niedoskonałości

Widoczne pory? Drobne zmarszczki? Aby uzyskać idealną, jedwabistą, jednolitą cerę wystarczy krem z efektem blur. To obowiązkowa pozycja dla uzyskania zdrowej cery. Stojąc w obliczu problemów ze starzejącą się skórą, krem ten działa jak baza, łagodząc drobne niedoskonałości, usuwając ciemne miejsca związane ze strukturą skóry i idealnie rozświetlając cerę.
WSKAZÓWKA
3

Rozświetlona skóra potrzebuje odpowiedniego makijażu

By wyjść z zimy z twarzą, nic nie zastąpi płynnego podkładu. Zamiast modnej, matowej wersji, wolimy satynowy podkład, przyciągający więcej światła, a tym samym rozświetlający cerę. W  słoneczne dni, używaj kremu nawilżającego z pigmentami, które uchwycą światło i sprawią, że skóra wyda się promienista. Mamy nowy produkt, bez którego nie będziesz mogła się obejść tego lata. Krem GG. W  zaledwie kilka sekund, zapewni on jednolity ton skóry, opaloną cerę i efekt bronzera bez zakrywania naturalnego piękna skóry. Na koniec: odrobinę rozświetlacza w miejscach najbardziej wystawionych na działanie słońca jak kości policzkowe czy czoło. A może bronzer w pudrze pełen złotych pigmentów, idealnie odbijających światło. Nada on cerze promienną aurę.
WSKAZÓWKA
4

Najważniejsza porada: usuń makijaż zanim pójdziesz spać

To jedna z naszych najważniejszych wskazówek dla uzyskania promiennej cery. NIGDY nie wskakuj pod kołdrę bez usunięcia makijażu. Nawet o 3 nad ranem. Usuń zanieczyszczenia, które zgromadziły się w ciągu dnia przy użyciu olejku, pianki lub mleczka do demakijażu (w zależności od Twoich preferencji i rodzaju skóry). Następnie na zakończenie: obmyj ją odświeżającym tonikiem, np. Eclat Sublime Tonique Clarifiant, idealnym do uzyskania świeżej, promiennej cery.