True Match Puder L’Oréal Paris True Match 1C

Idealnie dostosowuje się do kolorytu i struktury skóry.

Szczegóły produktu
Puder True Match idealnie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry, zapewniając perfekcyjny wygląd. Drobny, miękki i lekki puder idealnie się blenduje: możesz rozświetlić wybrane miejsca, zblendować, by uzyskać naturalny wygląd lub nałożyć kilka warstw dla lepszego pokrycia skóry. Nałóż puder True Match po nałożeniu podkładu w płynie True Match lub sam dla pefekcyjnego efektu.
Składniki

Talc, Nylon-12, Dimethicone, Isononyl Isononoate, Magnesium Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Zea Mays Starch / Corn Starch, Vinyl Dimethicone /Methicone Silsesquiox Ane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Serica Powder / Silk Powder, 

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Nabierz produkt na gąbkę lub pędzelek i delikatnymi ruchami rozprowadź na twarzy. Można stosować punktowo dla zamaskowania niedoskonałości lub na całą twarz.
Korzyści
łatwa w stosowaniu formuła
Rezultaty

utrwalony makijaż

wyrównany koloryt cery


1C
True Match
Puder L’Oréal Paris True Match 1C