Niezwykła moc oczyszczająca zielonej glinki

Była używana przez całe wieki, a teraz zielona glinka wraca zająć naczelne miejsce w świecie pielęgnacji cery. Nie tylko ze względu na jej niesamowite właściwości detoksykacyjne. Oto najważniejsze informacje.

WSKAZÓWKA
1

Zielona glinka, o co w tym chodzi?

Ta wysoko ceniona glinka jest znana z leczenia wielu dolegliwości. Powoli wraca do łask. Oto dlaczego skromna glinka, która jest suszona, aby stworzyć proszek, po raz kolejny podbiła świat piękna. Zieloną glinkę można rozpuścić w wodzie i wypić (znajdziesz ją w specjalistycznych sklepach) lub zastosować zewnętrznie w kosmetykach - najpopularniejsze są maseczki oczyszczające.
WSKAZÓWKA
2

Turbodoładowany przyjazny dla skóry detoks

Zielona glinka głęboko oczyszcza skórę. Stosowana jako maseczka, wyciąga zanieczyszczenia (niczym magnes), bez przesuszania skóry. Wręcz przeciwnie. Chociaż pozbywa się brudu, sebum i pozostałości makijażu, pompuje również naszą skórę pełną dobroczynnych minerałów. Jest wypełniona krzemionką, aluminium, wapniem, żelazem, magnezem, selenem, cynkiem i potasem. Zmiękcza, nawilża i odnawia skórę, jednocześnie dokładnie ją oczyszczając. Zwalcza starzenie i ponownie dotlenia naszą skórę.
WSKAZÓWKA
3

Jak zielona glinka pomaga naszym twarzom

Zastosuj maskę z zielonej glinki (zwracając uwagę na kłopotliwą strefę T, ale unikając oczu), pozostaw ją na kilka minut, a następnie spłucz i osusz twarz. Twoja skóra będzie wolna od zanieczyszczeń. Skóra będzie czysta, gładka i lśniąca. A kiedy twoja skóra będzie mogła oddychać, będzie odpowiednio natleniona. Jeśli cierpisz z powodu pryszczy/zaskórników lub mieszkasz/pracujesz w silnie zanieczyszczonym obszarze, to stosowanie zielonej glinki do twarzy kilka razy w tygodniu sprawi, że Twoja skóra będzie dobrze oczyszczona.