Aby przedłużyć młody wygląd i komfort skóry po 25. roku życia, laboratoria L’Oréal Paris wprowadziły wypełniającą pielęgnację nawilżającą Hyaluron Specialist, która przywraca nawilżenie i wygładza zmarszczki.

GŁÓWNY SKŁADNIK: Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszej skórze, sprawia że skóra jest odpowiednio nawilżona, jędrna i ukojona. Po 25. roku życia jego ilość w skórze stopniowo maleje, skóra staje się sucha, bardziej wiotka, mogą pojawiać się pierwsze zmarszczki. Stosowanie kwasu hialuronowego w codziennej pielęgnacji to najlepsza profilaktyka przeciwstarzeniowa! Kwas hialuronowy powinien być podstawowym składnikiem w codziennej pielęgnacji, dzięki działaniu produktów z jego zawartością skóra będzie nawilżona, sprężysta i świeża.

PRODUKTY PIELĘGNACYJNE HYALURON SPECIALIST OPARTE SĄ NA SKUTECZNYCH FORMUŁACH WZMOCNIONYCH DWOMA RODZAJAMI KWASU HIALURONOWEGO O WYSOKIM STĘŻENIU:


MAŁOCZĄSTECZKOWYM, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie
WIELKOCZĄSTECZKOWYM, aby nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry

NOWOŚĆ! WYPEŁNIAJĄCY NAWILŻENIEM SKONCENTROWANY ŻEL O LEKKIEJ I ŚWIEŻEJ FORMULE

Skoncentrowany Żel posiada formułę wzbogaconą dwoma rodzajami kwasu hialuronowego: wielkocząsteczkowym, aby nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry, oraz małocząsteczkowym, który przenika przez naskórek by wspomóc wypełnienie skóry nawilżeniem. Widocznie wygładza skórę i intensywnie ją nawilża przez 48h. Dzięki swojej lekkiej i świeżej żelowej formule może być stosowany do każdego rodzaju skóry, zarówno normalnej i mieszanej, jak i tłustej, nie pozostawiając uczucia ciężkości i lepkości na skórze.

WYPEŁNIAJĄCO NAWILŻAJĄCA PIELĘGNACJA

Produkty pielęgnacyjne z formułami wzbogaconymi dwoma rodzajami kwasu hialuronowego: wielkocząsteczkowym oraz małocząsteczkowym, aby zapewnić widoczne wygładzenie pierwszych zmarszczek oraz intensywne nawilżenie.
Bogata, odżywcza konsystencja kremu na noc zapewnia uczucie komfortu, po przebudzeniu skóra jest odżywiona i sprężysta
Krem pod oczy o lekkiej i nietłustej konsystencji skutecznie nawilża i poprawia sprężystość skóry wokół oczu

NOWOŚĆ! WYPEŁNIAJĄCO NAWILŻAJĄCA RUTYNA OCZYSZCZAJĄCA

To produkty o formułach wzmocnionych kwasem hialuronowym oferujące zarówno oczyszczenie, jak i nawilżenie dla każdego typu skóry, również wrażliwej.
Żel myjący – skutecznie usuwa zanieczyszczenia nawilżając skórę, pozostawiając ją odświeżoną
Tonik – przywraca skórze właściwe PH, nawilża i odświeża skórę
Płyn micelarny - efektywnie usuwa makijaż pozostawiając skórę odczuwalnie nawilżoną, nadając jej miękkość i odświeżenie

NAWILŻAJĄCO- WYPEŁNIAJĄCA MASKA W PŁACHCIE

Maseczka maksymalizuje widoczny efekt redukcji pierwszych oznak starzenia się skóry, zapewnia ujędrnienie i nawilżenie skóry. Dzięki technologii ultra cienkiego tkaninowego kompresu z japońskiej bawełny idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy.


JAK PIELĘGNOWAĆ MŁODOŚĆ SWOJEJ SKÓRY?
ZACZNIJ OD KWASU HIALURONOWEGO!

Doc 1
Rozmowa z Dr Ivaną Stankowić, dermatologiem, ekspertem marki L’Oréal Paris
 

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

To substancja naturalnie występująca w naszej skórze. Działa niczym gąbka! Jego jedna cząsteczka może wiązać aż 250 cząsteczek wodyzatrzymywać ją w skórze właściwej. Dzięki temu skóra jest odpowiednio nawilżona, jędrną i ukojona.

 

DLACZEGO JEST POTRZEBNY W PIELĘGNACJI?

Po 25. roku życia ilość kwasu hialuronowego w skórze stopniowo maleje. Skóra staje się sucha, bardziej wiotka, mogą pojawiać się pierwsze zmarszczki. Stosowanie kwasu hialuronowego w codziennej pielęgnacji to najlepsza profilaktyka przeciwstarzeniowa!

 

CZY SAM KREM Z KWASEM HIALURONOWYM WYSTARCZY?

Kwas hialuronowy powinien być podstawowym składnikiem w codziennej pielęgnacji, również w produktach do oczyszczania. Dzięki synergicznemu działaniu kosmetyków z jego zawartością, na każdym etapie pielęgnacji, skóra będzie nawilżona, sprężysta i świeża.

Z CZEGO POWINNA SKŁADAĆ SIĘ CODZIENNA RUTYNA PIELĘGNACYJNA? 

  • Oczyszczanie - zmycie makijażu płynem mineralnym, użycie żelu myjącego i zastosowanie toniku. Tak przygotowujemy skórę do przyjęcia składników aktywnych.
  • Nawilżanie - krem dostosowany do pory dnia. Ważne, żeby krem na dzień posiadał filtry SPF chroniące przed promieniami UV, to filar profilaktyki przeciwstarzeniowej. 
  • Pielęgnacja celowana - tzw <<bomba>> składników aktywnych, np. maska w płachcie.