Hyaluron Specialist L’Oréal Paris Hyaluron Specialist Skoncentrowany Żel

Wypełniający Nawilżeniem Skoncentrowany Żel posiada formułę wzbogaconą dwoma rodzajami kwasu hialuronowego: wielkocząsteczkowym i małocząsteczkowym. Widocznie wygładza skórę i intensywnie ją nawilża przez 48h. Dzięki swojej lekkiej i świeżej żelowej formule może być stosowany do każdego rodzaju skóry, nie pozostawiając uczucia ciężkości i lepkości na skórze.

Skin Genius

Szczegóły produktu
Aby przedłużyć młody wygląd i komfort skóry po 25. roku życia, laboratoria L’Oréal Paris wprowadziły wypełniającą pielęgnację nawilżającą, która przywraca nawilżenie i wygładza zmarszczki. Skoncentrowany Żel posiada formułę wzbogaconą dwoma rodzajami kwasu hialuronowego: wielkocząsteczkowym, aby nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry, oraz małocząsteczkowym, który przenika przez naskórek by wspomóc wypełnienie skóry nawilżeniem. Widocznie wygładza skórę i intensywnie ją nawilża przez 48h. Dzięki swojej lekkiej i świeżej żelowej formule może być stosowany do każdego rodzaju skóry, zarówno normalnej i mieszanej, jak i tłustej, nie pozostawiając uczucia ciężkości i lepkości na skórze.
Korzyści dla konsumentów
Wspomaga nawilżenie i wygładzenie powierzchni skóry; Wnika w głębsze warstwy naskórka by przywrócić skórze sprężystość
Rezultaty
Widocznie wygładza skórę; Intensywnie nawilża przez 48h; Instrukcja użytkowania; Stosuj codziennie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, również pod makijaż.
 
Instrukcja uzytkowania
 Stosuj codziennie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, również pod makijaż.
 
Hyaluron Specialist
L’Oréal Paris Hyaluron Specialist Skoncentrowany Żel