Age Perfect Age Perfect Wielowymiarowa Koloryzacja Upiększająca 7.31 Karmelowy Blond

Zdrowo wyglądające włosy, zachwycający blask kolor. Formuła ochronna koloryzacji Age Perfect wzbogacona jest o Pro-Colagen i Pro-Ceramid. Chroni i wygładza włosy. Włosy są widocznie odżywione i pełne blasku. Opatentowana dwustronna szczoteczka sprawia, że aplikacja jest łatwa, także z tyłu głowy.

Szczegóły produktu
Pierwsza wielowymiarowa koloryzacja L'oreal Paris stworzona specjalnie dla dojrzałych, siwych włosów.

Technologia wielowymiarowego koloru
Stworzona specjalnie dla harmonijnego pokrycia siwych włosów: koloryzacja pokrywa włosy bardziej i mniej siwe, tworząc naturalnie wyglądający kolor o bogatych tonach.

Rezultat
Pełen życia, naturalnie wyglądający kolor. Optymalne pokrycie siwych włosów.

Zdrowo wyglądające włosy, zachwycający blask koloru
Formuła ochronna koloryzacji Age Perfect wzbogacona jest o Pro-Colagen i Pro-Ceramid. Chroni i wygładza włosy. Włosy są widocznie odżywione i pełne blasku.

Odkryj koloryzację stworzoną specjalnie dla Ciebie!
 
Składniki

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie

Umyj włosy szamponem, a następnie na całą ich długość nałóż koloryzację upiększającą. Pamiętaj o aplikacji produktu w rękawiczkach! Pozostaw na włosach na 10 minut, po czym dokładnie spłucz. Teraz możesz cieszyć się efektem koloryzacji!

Postępuj zgodnie z dołączoną instrukcją, aby uzyskać wskazówki dotyczące użytkowania i bezpieczeństwa.

7.31 Karmelowy Blond
Age Perfect
Age Perfect Wielowymiarowa Koloryzacja Upiększająca 7.31 Karmelowy Blond