L’ORÉAL DLA PRZYSZŁOŚCI

Nasze zobowiązanie: zredukowanie generowanej przez nas emisji CO2 o połowę do 2030 roku

Aby zmniejszyć nasz wpływu na środowisko i społeczeństwo, a także zredukować emisję dwutlenku węgla, wykorzystujemy nasz łańcuch wartości, od pozyskiwania surowców po produkcję, dystrybucję i sprzedaż detaliczną, inspirując nasze zespoły do zmian. Wraz z naszymi klientami rozpoczęliśmy decydującą podróż, codziennie starając się tworzyć bardziej zrównoważoną i odpowiedzialną konsumpcję. Współpracujemy z naszymi partnerami na każdym etapie cyklu życia produktów.
LOREAL 0091410 BD 1  US

Do 2025 roku wszystkie nasze fabryki będą neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, a do 2030 roku wszystkie fabryki będą posiadać zamknięty obieg wody

3 (2)

SYSTEM ZNAKOWANIA PRODUKTÓW INFORMUJĄCY O ICH WPŁYWIE

Ocena „Ogólnego wpływu na środowisko” oparta na metodologii oceniania Grupy L'Oréal przedstawia rzeczywisty wpływ produktu, uwzględniając 14 planetarnych czynników wpływu na każdym etapie cyklu życia produktu. Została ona przeprowadzona we Francji i w Niemczech, a w planach jest rozszerzenie jej na całą Europę przed końcem 2022 roku w zakresie produktów do pielęgnacji włosów.

Capture Dcran 2022 03 14  1

OPAKOWANIE - KOLEJNY KROK W KIERUNKU GOSPODARKI O OBIEGU ZAMKNIĘTYM

L’Oréal Paris przyspiesza swoje przejście na gospodarkę o obiegu zamkniętym, optymalizując opakowania. Zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych jest priorytetem. Firma zobowiązała się do korzystania z materiałów pochodzących z recyklingu w celu wyeliminowania wykorzystywania tworzywa pierwotnego w swoich opakowaniach do 2030 roku. Co więcej, marka dołoży wszelkich starań, aby do 2025 roku wszystkie jej opakowania nadawały się do recyklingu, ponownego wykorzystania lub kompostowania.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/zrownowazony-rozwoj", "name": "zrownowazony-rozwoj" } } ] }