Jesteśmy oddani potwierdzonej skuteczności

Skuteczność jest potwierdzana Powołując do życia dział ds. pielęgnacji skóry, stworzyliśmy również wyspecjalizowany dział do oceny wydajności. przewidywaniu skuteczności działania produktów na wszystkich typach cery na najwcześniejszym etapie opracowywania każdego nowego produktu. Nasi badacze nieustannie pracują nad rozwojem produktów o lepszej wydajności. Stosowane przez nas składniki aktywne i formuły są badane podczas testów in-vitro (w laboratorium) i in-vivo (w organizmie), a także podczas badań klinicznych przeprowadzanych przez niezależne instytuty.

Skuteczność jest potwierdzana.

Powołując do życia dział ds. pielęgnacji skóry, stworzyliśmy również wyspecjalizowany dział do oceny wydajności. Przewidywaniu skuteczności działania produktów na wszystkich typach cery na najwcześniejszym etapie opracowywania każdego nowego produktu.

Nasi badacze nieustannie pracują nad rozwojem produktów o lepszej wydajności. Stosowane przez nas składniki aktywne i formuły są badane podczas testów in-vitro (w laboratorium) i in-vivo (w organizmie), a także podczas badań klinicznych przeprowadzanych przez niezależne instytuty.

_loreal_paris

Sztuka opracowywania receptur

Stosowanie optymalnych dawek, właściwych konsystencji oraz najlepszych formuł pozwala tworzyć wysokiej jakości produkty o potwierdzonej skuteczności.


Pytanie
1
Obecnym wyzwaniem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Innymi słowy przedstawianie nowych propozycji dla kobiet poprzez integrowanie najnowszych danych z naszą technologią i wiedzą o skórze. Jednocześnie dbamy o łączenie wydajności i jakości produktu w szerszym kontekście, tj. pod względem skuteczności, korzystności, bezpieczeństwa.Uwzględniamy również cele środowiskowe i społeczne Grupy L'Oréal poprzez branie pod uwagę wpływu wykorzystywanych przez nas surowców oraz ich pochodzenia. Innymi słowy, wymyślanie nowych rozwiązań dla kobiet poprzez integrowanie najnowszych danych z naszą technologią i wiedzą o skórze przy jednoczesnym dbaniu o łączenie wydajności i jakości produktu w szerszym kontekście, tj. pod względem skuteczności, jakości, bezpieczeństwa.
_loreal_paris
Pytanie
2
Obserwujemy rosnące zainteresowanie bardziej płynnymi, wodnymi i świeżymi konsystencjami, skoncentrowanymi na substancjach nawilżających i inspirowanymi azjatyckimi płynami kosmetycznymi.Da się jednak również zaobserwować powrót do tradycyjnych formuł: olejków, maseczek z glinki, ale w lżejszych, lepiej opracowanych wersjach, które spełniają wysokie wymagania współczesnej kobiety pod względem skuteczności.
_loreal_paris
Pytanie
3
Każdy region świata ma odrębne cechy kulturowe i klimatyczne, więc kobiety z tych regionów, które również mają różne typy skóry, mają różne potrzeby.
Pytanie
4
Do tworzenia nowych produktów poprowadzą nas dwie główne kwestie:spersonalizowana pielęgnacja skóry: dzięki cyfrowemu światu nowe narzędzia diagnostyczne mogą pomóc nam w szybkim generowaniu profilu stanu czyjejś skóry – jej szorstkości, zmarszczek, poziomu melaniny, stopnia łojotoku, nawilżenia… Każda kobieta będzie dostosować rutynę pielęgnacji skóry w oparciu o swoje indywidualne potrzeby.ograniczenia życia codziennego – wprowadzają konieczność stosowania nowych produktów: kremów przeciw zanieczyszczeniom, maseczek na noc itp.

Atlas skóry: owoc wieloletnich badań w celu zrozumienia wszystkich typów skóry i jej ewolucji

Aby osiągnąć postęp, nauka, medycyna i technika wymagają wiarygodnych i odpowiednich narzędzi pomiarowych do właściwego charakteryzowania i opisywania stanu badanych populacji oraz do szacowania skuteczności podejmowanych przez siebie działań.Narzędzia te są niezbędne dla naukowców i specjalistów do porównywania efektów opracowywanych, testowanych, stosowanych lub wdrażanych przez nich produktów i zabiegów przy użyciu tych samych kryteriów.Dlatego też koniecznością dla ekspertów Grupy L'Oréal Paris było opracowanie kompletnego i unikalnego atlasu skóry: od A do Z.