Maseczki tlenowe, czyli tlen, powiew świeżego powietrza dla idealnej skóry

Zawsze szukamy nowych zabiegów, produktów i technik w poszukiwaniu idealnej pielęgnacji zdrowej, lśniącej skóry. Oto najnowsze szaleństwo: maseczki tlenowe!

WSKAZÓWKA
1

Maseczki tlenowe odświeżą cerę

Aby nasza skóra utrzymała piękny kolor i blask, potrzebuje tlenu. Brak tlenu sprawi, że nasza skóra będzie wyglądać na słabszą, starszą, matową i odwodnioną. Wiek i styl życia (zanieczyszczenie, stres, zmęczenie, tłusta dieta ...) powodują obniżenie poziomów tlenu, co natychmiast odbija się na naszej skórze. Musimy więc pomóc skórze oddychać, stosując natleniające składniki aktywne, które oczyszczą i nawilżą nasz naskórek.
WSKAZÓWKA
2

Kremy rozświetlające

Serum dotleniające ostatnio wkroczyły na scenę pielęgnacji skóry i okazują się skuteczne, jeśli chodzi o rozjaśnienie i nawilżenie skóry. Gdy każda cząsteczka tlenu wnika w naskórek, uwalnia dwie cząsteczki wody tam, gdzie są potrzebne. Jak wszyscy wiemy, dobrze nawodniona skóra jest naszym najlepszym środkiem zapobiegawczym przeciwko zmarszczkom. Wynik? Elastyczna, zdrowa, miękka skóra! Ponadto, zabiegi tlenowe są hipoalergiczne, co oznacza, że są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, w tym dla skóry wrażliwej.
WSKAZÓWKA
3

Zabiegi rewitalizujące skórę

Maseczki tlenowe przejęły salony piękności i spa. Zupełnie różnią się od maseczek i zabiegów stosowanych w domu. Terapeuta napełnia skórę tlenem zmieszanym z serum wypełnionym aktywnymi składnikami, takimi jak omega 3, witamina A lub kwas hialuronowy. Tlen jest w stanie przenosić składniki aktywne tam, gdzie są potrzebne, dzięki czemu są jeszcze bardziej skuteczne. Nasza skóra jest głęboko nawilżona, ponieważ wchłania każdy najmniejszy bąbelek tlenu. Niezawodny sposób na zwalczanie wolnych rodników i zapobieganie starzeniu się skóry!
WSKAZÓWKA
4

Zastrzyki zapobiegające starzeniu się skóry

Maseczki tlenowe najnowszej generacji wykorzystują technikę napędową. Jest to bezbolesny proces, podczas którego tlen jest wstrzykiwany bezpośrednio w skórę. Redukuje oznaki starzenia, matowy wygląd skóry, czerwone plamy, worki pod oczami i cienie. Zastrzyki tlenu działają również cuda na plamy starcze, zmniejszając ciemne przebarwienia spowodowane nadmierną produkcją melaniny. Nasz werdykt? Jeśli jest to metoda wystarczająco dobra dla gwiazd Hollywood, to nam też pasuje!