Telescopic L’Oréal Paris Telescopic Lift

Telescopic Lift od L’Oréal Paris daje efekt wydłużenia rzęs aż do 5mm*, natychmiastowego uniesienia i objętości. Innowacyjna szczoteczka z silikonowymi haczykami precyzyjnie chwyta i unosi rzęsy, a formuła z ceramidami pozostawia je zdefiniowane i sprężyste. Unieś swoje rzęsy na wyższy poziom z Telescopic Lift od L’Oréal Paris. Ponieważ jesteś tego warta. *test instrumentalny, 27 kobiet

Szczegóły produktu

Telescopic Lift od L’Oréal Paris daje efekt wydłużenia rzęs aż do 5mm*, natychmiastowego uniesienia i objętości. Innowacyjna szczoteczka z silikonowymi haczykami precyzyjnie chwyta i unosi rzęsy, a formuła z ceramidami pozostawia je zdefiniowane i sprężyste. Bez sklejania, rozmazywania, osypywania czy ciężkości. Unieś swoje rzęsy na wyższy poziom z Telescopic Lift od L’Oréal Paris. Ponieważ jesteś tego warta.
*test instrumentalny, 27 kobiet

Korzyści

Innowacyjna szczoteczka z podwójnymi haczykami
formuła z ceramidami dla efektu nawilżenia rzęs

Zastosowanie

Aplikuj Telescopic Lift w dwóch krokach od nasady aż po same końce. W pierwszej kolejności użyj wypukłej szczoteczki, aby unieść i pogrubić rzęsy. Następnie użyj płaskiego grzebyka, który idealnie rozdzieli rzęsy dodając im wydłużenia aż do 5mm*.
*test instrumentalny, 27 kobiet

Rezultaty

Uniesione, pogrubione i wydłużone rzęsy aż do 5mm*.
*test instrumentalny, 27 kobiet

Telescopic
L’Oréal Paris Telescopic Lift