Super Liner Eyeliner Tattoo Signature Super Liner Eyeliner 01 Ekstra Czarny

Czarne kreski utrzymujące się do 24 godzin, łatwe zastosowanie, wodoodporna formuła, odporne na łuszczenie i rozmazywanie.

Szczegóły produktu
Eyelinery w pisaku odznaczają się dużą precyzją w malowaniu i łatwością aplikacji. Właśnie taki jest eyeliner L'Oréal Paris Superliner Tattoo Signature. To gwarancja idealnej kreski i trwałości. Filcowa końcówka sprawia, że z łatwością podkreślimy linię rzęs i optycznie je zagęścimy. Spojrzenie stanie się bardziej wyraziste i pociągające. To wodoodporny eyeliner, który utrzymuje się na oku przez 24 godziny. Mocna pigmentacja zapewnia głęboką, intensywną czerń.
Składniki

Aqua / Water, Styrene /Acrylates /Ammoniumm, Ethacrylate Copolymer, Ci 77266 [Nano] / Black 2, Peg, 60 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, 1, 2, Hexanediol, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Laureth Sulfate, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Edta, Dimethicone, Polysorbate 65, Glyceryl Stearate, Simethicone, Methylcellulose, Sorbic Acid, Sulfuric Acid. (F.I.L. B208939/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Delikatnie naciągnij powiekę i umieść końcówkę eyelinera tak blisko linii rzęs jak tylko to możliwe. Zaczynając od wewnętrznego kącika oka, narysuj kropki wzdłuż powieki, aby wyznaczyć kształt kreski. Następnie narysuj kreskę wzdłuż kropek, zapewniając idealne wykończenie. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast opłucz dużą ilością wody.
Korzyści dla konsumentów

Wodoodporna formuła

Precyzyjny aplikator

Rezultaty

Wyrazista Precyzyjna Kreska

Długotrwały makijaż oczu

01 Ekstra Czarny
Super Liner
Eyeliner Tattoo Signature Super Liner Eyeliner 01 Ekstra Czarny