Revitalift Filler Ampułki do twarzy z kwasem hialuronowym 7 x 1,3 ml

Revitalift Filler 7-dniowa kuracja w ampułkach to skutecznie rozwiązanie dla skóry szarej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia, wymagającej intensywnego nawilżenia. Formuła produktu zawiera kwas hialuronowy i witaminę B5, aby widocznie nawilżyć i przywrócić skórze jędrność. Po 7-dniowej kuracji skóra wygląda na młodszą i bardziej sprężystą.

Szczegóły produktu
Starzenie się skóry to nieuchronny proces, który nie sprowadza się tylko do widocznych zmarszczek. W pierwszej kolejności zmniejsza się zdolność skóry do absorbowania wody, przez co wygląd twarzy zmienia się. Zaczyna sprawiać wrażenie „opadniętej”, a policzki i obszar kości policzkowych tracą objętość, stając się mniej sprężystymi i jędrnymi. Laboratoria L'Oréal Paris opracowały Revitalift Filler Ampułki do twarzy w formie 7-dniowej kuracji, zapewniającej intensywne nawilżenie i przywracającej skórze sprężystość. Formuła każdej ampułki została wzbogacona o: - kwas hialuronowy - wspomagający ujędrnienie, wygładzenie i nawilżenie skóry; - witaminę B5 - składnik odżywczy o działaniu łagodzącym i odbudowującym. Jednorazowe ampułki zawierają esencję skoncentrowanych składników aktywnych, zamkniętych w szczelnym opakowaniu dla zachowania ich pełni mocy i świeżości. Widoczne rezultaty: - Po 1 ampułce: skóra jest odczuwalnie nawilżona. - Po 7 ampułkach: skóra wygląda na młodszą i jest odczuwalnie bardziej sprężysta. Ampułki dedykowane są wszystkim rodzajom skóry. Polecane w szczególności do skóry szarej z objawami zmęczenia, odwodnionej oraz dotkniętej pierwszymi oznakami starzenia.
 
Składniki
  • Kwas hialuronowy

    Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w skórze makrocząsteczka zdolna do wiązania 1000 razy więcej wody niż jej własna masa, co czyni ją głównym składnikiem nawilżającym w naskórku. Kwas hialuronowy tworzy na skórze niezauważalny film, który zapobiega utracie wody. Biotechnologia pozwala uzyskać mniejsze cząsteczki kwasu hialuronowego o niższej masie cząsteczkowej, zdolne do przenikania w głąb naskórka w celu przywrócenia skórze nawilżenia i sprężystości. Kwas hialuronowy jest jednym z głównych składników produktów w gamie Revitalift Filler, Hyaluron Specialist i Hydra Genius.

  • Mikrometryczny kwas hialuronowy

    Mikrometryczny kwas hialuronowy (inaczej zwany kwasem hialuronowym o niskiej masie cząsteczkowej), jest tysiąc razy mniejszy niż popularnie występujący kwas hialuronowy. Jest to jego fragmentowana postać uzyskana w wyniku zastosowania metod z zakresu biotechnologii. Ze względu na swoją niską masę cząsteczkową, zdecydowanie łatwiej przenika w głąb naskórka, co z kolei przekłada się na efekt intensywnego nawilżenia skóry. Mikrometryczny kwas hialuronowy wspiera działanie kwasu hialuronowego obecnego naturalnie w skórze – wspomaga jego syntezę w naskórku. Dzięki temu, pomaga przywrócić skórze jędrność i sprężystość. W których kosmetykach L'Oréal Paris możemy go znaleźć? Mikrometryczny kwas hialuronowy to główny składnik aktywny produktów z gamy Revitalift Filler.

909226 01 - INGREDIENTS: AQUA / WATER • GLYCERIN • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • SODIUM HYALURONATE • DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE • SECALE CEREALE SEED EXTRACT / RYE SEED EXTRACT • SODIUM ACETYLATED HYALURONATE • ASCORBYL GLUCOSIDE • CALCIUM PANTOTHENATE • HYDROXYPROPYL GUAR • PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL • PENTYLENE GLYCOL • XANTHAN GUM • CHLORPHENESIN • PHENOXYETHANOL (F.I.L. B250824/1).

 
Listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.
 
Zastosowanie
KROK 1. Energicznie potrząśnij ampułką przed otwarciem KROK 2. Otwórz ampułkę naciskając nakrętkę, do momentu jej pęknięcia KROK 3. Rozprowadź produkt w dłoniach, następnie nałóż na twarz i szyję. Poczekaj aż całkowicie się wchłonie, a następnie przejdź do swoich codziennych zabiegów pielęgnacyjnych skóry.
 
Korzyści dla konsumentów
Wzbogacone kwasem hialuronowym i witaminą B5
Esencja skoncentrowanych składników aktywnych
Jednorazowe ampułki
7-dniowa kuracja
Rezultaty
Widocznie nawilża
Poprawia sprężystość skóry
Wspiera efekt młodszego wyglądu skóry
Revitalift
Filler Ampułki do twarzy z kwasem hialuronowym 7 x 1,3 ml