Préférence Rozjaśniacz do włosów Ultra Platinium

Uzyskaj wyszukany i czysty platynowy blond już po 1 użyciu. Po raz pierwszy formuła L’Oréal Paris Préférence rozjaśnia do 9 poziomów dla uzyskania efektu czystej platyny, nawet na brązowych włosach. Po rozjaśnianiu zastosuj Odżywkę Wzmacniającą dla intensywnego odżywienia i 5x mocniejszych włosów* *Test instrumentalny

Szczegóły produktu

Préférence L’Oréal Paris to farba do włosów gwarantująca długotrwały i intensywny kolor przy doskonałym pokryciu siwych włosów, dzięki Aktywatorowi Połysku i opatentowanym barwnikom wysokiej odporności. Luksusowa trwałość koloru - aż do 8 tygodni lśniącego, szlachetnego koloru. Dołączona do zestawu odżywka wielokrotnego zastosowania, to idealny produkt do pielęgnacji uzyskanego efektu. Została ona wzbogacona o pochodną witaminy E oraz w filtr UV, które chronią włosy i pozostawiają je w dobrej kondycji, a jednocześnie nadają im elastyczności.

Składniki

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i dla Twojej skóry.

Zastosowanie

Przestrzegać instrukcji użycia. Szczegółowe informacje dotyczące aplikacji znajdują się wewnątrz opakowania.


Préférence
Rozjaśniacz do włosów Ultra Platinium