Pokochaj peeling: 5 powodów, dla których warto zastosować peeling do twarzy lub ciała

Peeling jest niezbędnym zabiegiem upiększającym, wygładzającym skórę, poprawiającym krążenie i odblokowującym pory. Przeczytaj nasze 5 najważniejszych powodów, dla których warto wypróbować peeling do twarzy lub ciała.

Powód
1

Peelingi sprawiają, że skóra jest naprawdę miękka

Jeśli nawilżanie jest Twoją drugą naturą, ale nie stosujesz peelingu w swojej pielęgnacji skóry, dużo tracisz. Peeling gwarantuje najlepsze rezultaty przy minimalnym wysiłku, zapewniając jedwabiście miękką skórę w mgnieniu oka. Dzięki złuszczającym ziarnom; drobnym do twarzy, grubszym do ciała; peelingi usuwają martwe komórki naskórka oraz brud nagromadzony w ciągu dnia, takie jak zanieczyszczenia, tytoń i nadmiar sebum. Wynik? Skóra gładka, miękka w dotyku i o jednolitym odcieniu.
Powód
2

Peelingi rozjaśnią cerę

Peeling może stymulować przepływ krwi, wspomaga dotlenienie i złuszcza skórę: zastosuj ulubiony peeling, wykonując małe ruchy okrężne, aby zobaczyć najlepszy rezultat. Peeling usuwa zanieczyszczenia, które blokują pory, umożliwiając skórze oddychanie. Możesz pożegnać się z matową, ziemistą cerą: przywitaj skórę pełną zdrowego blasku.
Powód
3

Peeling wspomaga inne zabiegi pielęgnacyjne skóry

Pozbycie się zanieczyszczeń zgromadzonych na twarzy i ciele sprawi, że Twoja skóra będzie czysta, świeża i lepiej przygotowana przed użyciem innych produktów pielęgnacyjnych. Po oczyszczeniu porów i poprawie krążenia, kremy nawilżające i przeciwzmarszczkowe lub antycellulitowe łatwiej przenikają naskórek.
Powód
4

Peelingi do twarzy i ciała przedłużają opaleniznę

Był czas, kiedy ludzie uważali, że peeling i opalanie to złe połączenie. Ale te czasy minęły. Peeling jest niezbędny do przedłużenia opalenizny: usunięcie martwych komórek sprawi, że opalenizna nie tylko będzie jednolita, ale również bardziej promienna. Nakładaj peeling raz w tygodniu, aby zachować świetlistą, długotrwałą opaleniznę.
Powód
5

Peeling jest szybki i łatwy