Podkreśl swoje usta dzięki maseczce!

O ustach często się zapomina... Skóra na ustach jest niezwykle cienka, więc zasługują na odrobinę dodatkowej pielęgnacji. Zainwestowaliśmy w maski na twarz, dłonie i stopy - teraz nadszedł czas, aby rozpieścić usta!

WSKAZÓWKA
1

Dlaczego warto zawracać sobie głowę maseczką na usta?

Maseczki do ust, prosto z azjatyckich tradycji kosmetycznych, wykonane są z lekko usztywnionych tkanin nasączonych hydrożelem. Maseczki w kształcie ust są nasączone aktywnymi składnikami, wystarczy nałożyć je na usta i zrelaksować się przez około 15 minut. Używaj ich od 1 do 3 razy w tygodniu, w zależności od stanu Twoich ust. Co więcej, dostępnych jest wiele rodzajów: - bogata w kolagen, aby uwydatnić usta - na bazie masła shea, aby głęboko odżywić - różana, aby ukoić bolesne lub spierzchnięte usta
WSKAZÓWKA
2

Jakie przynoszą korzyści?

Aby jak najlepiej wykorzystać maseczkę do ust, upewnij się, że usta są czyste i bez martwej skórki W ten sposób łatwo wchłoną aktywne składniki, aby uzyskać maksymalne piękno. Zacznij od delikatnego złuszczenia. Wymieszaj równe ilości miodu i cukru pudru i nakładaj małymi, okrągłymi ruchami. Następnie nałóż maseczkę. Pozostaw na kilka minut, aby uzyskać miękkie, odżywione, dobrze nawilżone usta. Złagodzi to również wszelkie bolesne miejsca lub spierzchnięte usta spowodowane przez pogodę lub trudne warunki.
WSKAZÓWKA
3

Kto powinien stosować maseczkę na usta?

Każdy z suchymi, wrażliwymi lub spierzchniętymi ustami spowodowanymi szkodliwymi warunkami oraz wszystkie osoby, które chcą wypełnionej kolagenem, bezigłowej alternatywy do uwydatnienia ust. Te maseczki są również doskonałą bazą pod szminkę.
WSKAZÓWKA
4

Czy są lepsze od balsamów do ust?

Balsamy i maseczki do ust to nie to samo! Balsamy nadają się do szybkiego, kojącego, powierzchownego retuszu, a cotygodniowe (lub częstsze) maseczki działają na głębszym poziomie. Rezultaty są natychmiastowe i utrzymują się przez kilka dni, w przeciwieństwie do balsamów, które muszą być często ponownie nakładane przez cały dzień. Ale nie oczekuj cudów z dnia na dzień. Podobnie jak w przypadku skóry twarzy lub ciała, potrzeba trochę czasu, aby uzyskać wargi godne pocałunku. I chociaż maseczki do ust działają cuda, nie są ładnym widokiem i musisz siedzieć spokojnie przez kilka minut, aby nie spadły. Chce Ci się jeść, pić, inna pilna potrzeba? Pomyśl o tym zanim nałożysz maseczkę!