Elseve Total Repair 5 Balsam odbudowujący Cica Repair

Odbudowujący balsam wzbogacony ekstraktem z nagietka i ceramidem regeneruje nawet roczne zniszczenia włosów.

Szczegóły produktu
Balsam odbudowujący Cica Repair z Cicamide & Pro-Keratyną to prawdziwy ratunek dla zniszczonych włosów. Pomaga zniwelować rozdwojone końcówki i zmniejszyć łamliwość włosów. Produkt został wzbogacony o ekstrakt z nagietka lekarskiego, który od wieków jest znany ze swoich właściwości pielęgnacyjnych. Dba o strukturę włosa działając harmonijnie z Ceramidem, aby odbudować zniszczone pasma. Natychmiast wnika we włosy i naprawia je - udowodniona skuteczność już po pierwszym użyciu zwalcza do 1 roku zniszczeń powierzchni włosów*. Cica Repair od L'Oréal można stosować na 3 sposoby - w zależności od potrzeb włosów: 1) Na przesuszone włosy: nanieś niewielką ilość na całe włosy, aby odbudować włókno włosa. 2) Ochrona przed temperaturą: nanieś na całej długości włosów, aż po końce, aby zabezpieczyć włosy przed stylizacją. 3) Na bardzo zniszczone włosy: stosuj na suche włosy, jako końcowy etap pielęgnacji, aby scalić rozdwojone końcówki i ułatwić układanie włosów. Dla pełnowymiarowego i długotrwałego działania produktu nie należy go splukiwać. *test instrumentalny, zniszczenia powierzchni włosa Testowany po: 15000 pociągnięć szczotką 100 prostowaniach 1 rozjaśnianiu
1) Na przesuszone włosy: nanieś niewielką ilość na całe włosy, aby odbudować włókno włosa. 2) Ochrona przed temperaturą: nanieś na całej długości włosów, aż po końce, aby zabezpieczyć włosy przed stylizacją. 3) Na bardzo zniszczone włosy: stosuj na suche włosy, jako końcowy etap pielęgnacji, aby scalić rozdwojone końcówki i ułatwić układanie włosów. Dla pełnowymiarowego i długotrwałego działania produktu nie należy go spłukiwać.

*test instrumentalny, zniszczenia powierzchni włosa

Testowany po: 15000 pociągnięć szczotką 100 prostowaniach 1 rozjaśnianiu
Składniki

Aqua / Water, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Phenyl Trimethicone, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Steareth, 20, Acetic Acid, Ppg, 1 Trideceth, 6, Trideceth, 5, Trideceth, 10, Polyquaternium, 37, Chlorhexidine Digluconate, Calendula Officinalis Flower Extract, Dimethiconol, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Propylene Glycol, 2, Oleamido, 1, 3, Octadecanediol, Alpha, Isomethyl Ionone, Geraniol, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C210808/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Sposób użycia Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj po szamponie Full Restore 5. Nałóż na wilgotne bądź suche włosy - w zależności od ich potrzeb. Nie spłukuj. Zagrożenia i uwagi W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłucz wodą W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłucz wodą
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością. Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

32g1 na jedno użycie
40g na 10mL

Ślad wodny

102 na jedno użycie
12 na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano odpowiedzialnym zakładzie w Belgii
Odzysk odpadów: 100%
Energia odnawialna: >99%

Wpływ opakowania na środowisko

% kartonu/papieru certyfikowanego przez FSC™ lub PEFC 0%
% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 0%
Nadaje się do recyklingu4 :
Nadaje się do ponownego napełnienia: Nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

1 Gramy ekwiwalentu CO2 (średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek” = 36g)
2 Wskaźnik wody obejmujący jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek" = 171
3 Bez systemu zamykania
4 Instrukcje dotyczące recyklingu mogą się różnić w zależności od kraju

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Total Repair 5 Balsam odbudowujący Cica Repair