Elseve Magiczna Moc Olejków Lekki Eliksir Odżywczy z olejkiem kokosowym do włosów normalnych lub suchych

Lekkie włosy z satynowym połyskiem? Tylko z serum z olejkiem kokosowym do włosów Elseve od L'Oréal Paris! Wypróbuj już dziś.

Szczegóły produktu
Serum z olejkiem kokosowym do włosów Elseve od L'Oréal głęboko odżywia bez obciążania. Nadaje satynowy połysk i doskonale pomaga w stylizacji włosów. Luksusowe serum odżywia włosy, pozostawia lekkie, z satynowym połyskiem. Luksusowe serum odżywia włosy, pozostawia lekkie, z satynowym połyskiem.
Składniki

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cocos Nucifera Oil /Coconut Oil, Linalool, Alpha-Isomethyl, Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C217987/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Nałóż 2 krople cennego olejku kokosowego na dłonie i potrzyj. Nanieś równomiernie na całej długości suchych lub mokrych włosów, aż po same końce. Dla dodatkowego odżywienia olejek kokosowy do włosów możesz stosować przed myciem szamponem. Dla efektu gładkich włosów przed stylizacją, a dla swobodnie opadających włosów jako lekkie wykończenie, które pomaga wygładzić i nadaje satynowy połysk. Dla dodatkowego odżywienia olejek kokosowy do włosów możesz stosować przed myciem szamponem. Dla efektu gładkich włosów przed stylizacją, a dla swobodnie opadających włosów jako lekkie wykończenie, które pomaga wygładzić i nadaje satynowy połysk.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością. Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

35g1 na jedno użycie
68g na 10mL

Ślad wodny

1.32 na jedno użycie
2.7 na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano odpowiedzialnym zakładzie we Francji
Odzysk odpadów: 100%
Energia odnawialna: 38%

Wpływ opakowania na środowisko

% kartonu/papieru certyfikowanego przez FSC™ lub PEFC 0%
% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 100%
Nadaje się do recyklingu4 : nie
Nadaje się do ponownego napełnienia: Nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

1 Gramy ekwiwalentu CO2 (średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek” = 36g)
2 Wskaźnik wody obejmujący jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek" = 171
3 Bez systemu zamykania
4 Instrukcje dotyczące recyklingu mogą się różnić w zależności od kraju

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Magiczna Moc Olejków Lekki Eliksir Odżywczy z olejkiem kokosowym do włosów normalnych lub suchych