Elseve Magiczna Moc Olejków Lekki Eliksir Odżywczy z olejkiem kokosowym do włosów normalnych lub suchych

Lekkie włosy z satynowym połyskiem? Tylko z serum z olejkiem kokosowym do włosów Elseve od L'Oréal Paris! Wypróbuj już dziś.

Szczegóły produktu
Serum z olejkiem kokosowym do włosów Elseve od L'Oréal głęboko odżywia bez obciążania. Nadaje satynowy połysk i doskonale pomaga w stylizacji włosów. Luksusowe serum odżywia włosy, pozostawia lekkie, z satynowym połyskiem. Luksusowe serum odżywia włosy, pozostawia lekkie, z satynowym połyskiem.
Składniki

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cocos Nucifera Oil /Coconut Oil, Linalool, Alpha-Isomethyl, Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C217987/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Nałóż 2 krople cennego olejku kokosowego na dłonie i potrzyj. Nanieś równomiernie na całej długości suchych lub mokrych włosów, aż po same końce. Dla dodatkowego odżywienia olejek kokosowy do włosów możesz stosować przed myciem szamponem. Dla efektu gładkich włosów przed stylizacją, a dla swobodnie opadających włosów jako lekkie wykończenie, które pomaga wygładzić i nadaje satynowy połysk. Dla dodatkowego odżywienia olejek kokosowy do włosów możesz stosować przed myciem szamponem. Dla efektu gładkich włosów przed stylizacją, a dla swobodnie opadających włosów jako lekkie wykończenie, które pomaga wygładzić i nadaje satynowy połysk.
Elseve
Magiczna Moc Olejków Lekki Eliksir Odżywczy z olejkiem kokosowym do włosów normalnych lub suchych