Elseve Magiczna Moc Glinki Szampon Pielęgnacyjny do włosów przetłuszczających się z suchymi końcówkami

Elseve Magiczna Moc Glinki to gama trzech wyjątkowych produktów do pielęgnacji włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania się u nasady. Szampon skutecznie oczyszcza, długotrwale nawilża, pozostawiając włosy lekkie. Po 3 dniach włosy są nadal świeże jak pierwszego dnia po umyciu.

Szczegóły produktu
Szampon Pielęgnacyjny Elseve Magiczna Moc Glinki to produkt stworzony specjalnie dla włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania się u nasady głowy. Częste mycie powoduje natomiast, że końce włosów stają się suche. A gdyby siła nauki mogła zachować na dłużej efekt świeżo umytych włosów? Laboratoria L’Oréal Paris po raz pierwszy stworzyły gamę produktów zawierających unikalne połączenie 3 GLINEK dla wyjątkowego oczyszczenia i nawilżenia włosów przez 72 h*. - 72 h* czystych i lekkich włosów. - Włosy pełne witalności. Niewiarygodna świeżość. - Nawilżenie aż po same końce, bez obciążania. *Test na 226 osobach – Francja
Składniki

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Glycol Distearate, Ci 42090 / Blue 1, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Argilla / Magnesium Aluminum Silicate, Salicylic Acid, Fumaric Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Montmorillonite, Propylene Glycol, Kaolin, Alphaisomethyl Ionone, Carbomer, Geraniol, Octyldodecanol, C Itric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C220455/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
 Nałóż na mokre włosy, delikatnie wmasuj, a następnie dokładnie spłucz.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

93g1 na jedno użycie
90 g na 10 ml

Ślad wodny

102 na jedno użycie
9.7 na 10 ml

Warunki produkcji

Produkt wytworzono w zakładzie realizującym zasady odpowiedzialnej produkcji.
Odzysk odpadów: 98 %
Energia odnawialna: >99 %

Wpływ opakowania na środowisko

% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 100
Nadaje się do recyklingu4 : tak
Nadaje się do ponownego napełnienia: nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych

  5 dostawców zaangażowanych w integrację społeczną osób z wrażliwych społeczności przyczyniło się do powstania tego produktu.

1 Równowartość CO­2 w gramach (średnia dla kategorii „szampon” = 101 g)2 indeks wodny, obejmujący jakość wody i niedobory wody (m3) - średnia dla kategorii „szampon” = 11
3 z wyłączeniem systemu zamknięcia
4 instrukcje dotyczące recyklingu mogą różnić się lokalnie

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Magiczna Moc Glinki Szampon Pielęgnacyjny do włosów przetłuszczających się z suchymi końcówkami