Elseve Fibralogy Szampon Zwiększający Objętość do włosów cienkich pozbawionych gęstości

Twoje włosy są cienkie i pozbawione gęstości? Nasz Szampon Zwiększający Objętość wzbogacony w filloxane, pogrubiającą strukturę włosa molekułę, oferuje przemianę cienkich i pozbawionych gęstości włosów we włosy: - o wyczuwalnie zwiększonej objętości*, - o stopniowo pogrubionej strukturze*. *Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu i odżywki Fibralogy.

Szczegóły produktu
Popraw kondycję cienkich i delikatnych włosów przy pomocy Szamponu Zwiększającego Objętość Elseve Fibralogy. Postaw na widoczny efekt pogrubienia i wzmocnienia włosów, dzięki specjalnie skomponowanej formule szamponu z unikalnymi składnikami aktywnymi.
Składniki

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco, Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Lactic Acid, Alcohol Denat., Sodium Hydroxide, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium, 30, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C219052/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Nałóż na mokre włosy, delikatnie wmasuj, a następnie dokładnie spłucz.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością. Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

100g1 na jedno użycie
95g na 10mL

Ślad wodny

9.82 na jedno użycie
9.4 na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano odpowiedzialnym zakładzie we Francji
Odzysk odpadów: 98%
Energia odnawialna: >99%

Wpływ opakowania na środowisko

% kartonu/papieru certyfikowanego przez FSC™ lub PEFC 0%
% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 100%
Nadaje się do recyklingu4 : tak
Nadaje się do ponownego napełnienia: Nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

1 Gramy ekwiwalentu CO2 (średnia kategorii "szampon” = 101g)
2 Wskaźnik wody obejmujący jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia kategorii "szampon" = 11
3 Bez systemu zamykania
4 Instrukcje dotyczące recyklingu mogą się różnić w zależności od kraju

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Fibralogy Szampon Zwiększający Objętość do włosów cienkich pozbawionych gęstości