Przebarwienia? Rozegraj to jak ekspertka!

Przebarwienia potrądzikowe, posłoneczne, czy te związane z wiekiem? Walka z nimi jest niezwykle trudna, dlatego warto postawić na najlepsze środki. Wypróbuj Bright Reveal, nową gamę od L’Oréal Paris, która działa na wszystkie typy przebarwień!
Content Push Zel Serum 3

KROK 1 – OCZYSZCZAJ

Żel-serum do mycia twarzy Bright Reveal od L’Oréal Paris wzbogacony o niacynamid i kwas salicylowy oczyszcza skórę i redukuje niedoskonałości. Już po 8 godzinach -41% nadmiaru sebum*. Po 4 tygodniach -51% niedoskonałości i -57% przebarwień potrądzikowych**.

*Test kliniczny, 52 osoby, 4 tygodnie.
**Test kliniczny, 35 osób, 8 godzin.

Content Push Serum 3

KROK 2 – REDUKUJ

Serum redukujące przebarwienia na dzień i na noc Bright Reveal od L’Oréal Paris z 10% kompleksem niacynamidu i kwasu aminosulfonowego. Widocznie redukuje przebarwienia: potrądzikowe, posłoneczne, związane z wiekiem. Już po tygodniu stosowania serum skóra jest bardziej rozświetlona, a wszystkie rodzaje przebarwień są widocznie zredukowane.

Content Push Fluid 3

KROK 3 – CHROŃ

Redukujący przebarwienia UV Fluid z SPF 50+ Bright Reveal od L’Oréal Paris to niewidoczny fluid wzbogacony o niacynamid i kwas LHA. Chroni przed przebarwieniami, zapobiega ich powstawaniu oraz widocznie redukuje obecne już przebarwienia. Już po 12 tygodniach stosowania -53% przebarwień, -38% drobnych linii oraz +43% rozświetlenia*.

*Test kliniczny, 12 tygodni, 76 osób.

Content Push Peeling 2

DODATKOWY KROK – ZŁUSZCZAJ

Peeling kwasowy redukujący przebarwienia Bright Reveal od L’Oréal Paris z niacynamidem oraz 25% kompleksem kwasów AHA, BHA i PHA dla szybkiej redukcji niedoskonałości. Po 3 tygodniach stosowania peelingu wszystkie rodzaje przebarwień są widocznie zredukowane, a po 6 tygodniach -47% przebarwień potrądzikowych*.

*Ocena kliniczna, 77 osób, 6 tygodni.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": " ", "description": "ZOBACZ, JAK APLIKOWAĆ PIELĘGNACJĘ BRIGHT REVEAL", "thumbnailUrl": "https://www.lorealparis.pl/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/pl/products/skin-care/face-care/bright-reveal/zaslepka-video-rutyna.jpg?rev=baa2bc8610234a4dbadca8df37e1684b", "uploadDate": "2024-03-14T12:18:29+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/hmNuqDu28No" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/bright-reveal-przeciw-przebarwieniom", "name": "bright-reveal-przeciw-przebarwieniom" } } ] }