L'ORÉAL PARIS Z RADOŚCIĄ OGŁASZA KENDALL JENNER NOWĄ GLOBALNĄ AMBASADORKĄ

$name

L'Oréal Paris, czołowa marka kosmetyczna, wita w swojej globalnej rodzinie Kendall Jenner. Bez wątpienia to jedna z najważniejszych informacji w branży urody w tym roku!

Kendall to silna, odnosząca sukcesy i utalentowana młoda kobieta, która nieustannie fascynuje. Jest znaną postacią w branży mody, przedsiębiorczynią i ikoną mediów. Kendall Jenner stała się inspiracją i wzorem do naśladowania dla swojego pokolenia.

 

POZNAJ KENDALL JENNER

Kendall Jenner urodziła się w Los Angeles w 1995 roku. Od 2007 roku, wraz ze swoimi siostrami, dorastała, mając za swoją publiczność cały świat. Rozpoczęła karierę modelki w wieku 13 lat, a do 22 roku życia zdążyła już odnieść pasmo sukcesów, m.in. prezentując kreacje największych domów mody i współpracując z najpotężniejszymi markami na świecie.

 

SYMBOL SIOSTRZANEJ SOLIDARNOŚCI

Będąc częścią rodziny prowadzonej przez silną kobietę, która wytyczyła nową ścieżkę i zdefiniowała na nowo znaczenie słowa sukces, Kendall Jenner jest przykładem solidarności i siostrzeństwa. Z dala od kamer, każdy członek jej rodziny wykuwał swoją drogę, ale jednocześnie wspierał innych w ich własnych dążeniach. Każdy kontroluje swój wizerunek oraz przeznaczenie, tworząc wiele niezwykłych historii. Jednocześnie pokazując, jak kobiety mogą pomagać sobie i wzmacniać się nawzajem.

„Nikt nie definiuje Kendall Jenner tak jak Kendall Jenner. Jest ucieleśnieniem wszystkiego, co reprezentuje pokolenie Z, kreując swój wizerunek, dumnie rosnąc w poczuciu własnej wartości i inspirując innych do tego samego.”

Delphine Viguier

Globalny prezes marki L'Oréal Paris

STRAŻNICZKA SWOJEGO WIZERUNKU

Z 350 milionami obserwujących w mediach społecznościowych, Kendall Jenner ma swoją własną globalną platformę medialną. Ona sama jest jej redaktorką naczelną. Mając pełną kontrolę nad tym czym dzieli się ze światem, inspiruje kobiety do bycia sobą i dzielenia się swoim życiem na swoich warunkach.

 

KOBIETA WARTOŚCI

Realizując to, co dla wielu osób jest poza ich najśmielszymi marzeniami, Kendall Jenner stała się ikoną. Na przestrzeni lat supermodelka wykorzystała swoją potężną pozycję i możliwości, aby otwarcie mówić o problemach ze zdrowiem psychicznym i lękiem. Jej szczerość pomogła otworzyć się na rozmowę milionom młodych kobiet i dziewcząt na całym świecie, które ją podziwiają. Sama świadomość, że Kendall Jenner również boryka się z niepewnością, pozwala dziewczynom otworzyć się na swoje problemy i tworzyć sieci wsparcia na drodze do budowania poczucia własnej wartości.

„Jestem zaszczycona, że mogę być częścią nowej siostrzanej społeczności silnych, potężnych kobiet i móc powiedzieć te kultowe słowa: jestem tego warta. Dołączenie do rodziny L'Oréal Paris i możliwość ucieleśnienia wszystkiego, co reprezentuje marka, to dla mnie moment, w którym wszystko zatoczyło koło.”

Kendall Jenner

MAKIJAŻ DLA ZABAWY

Kiedy była młodsza, Kendall bawiła się kosmetykami swojej mamy. Nasza nowa ambasadorka ma teraz do dyspozycji wszystkie wirtualne narzędzia L'Oréal Paris, aby eksperymentować z makijażem i bawić się swoim wyglądem.

 

WYPRÓBUJ

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/kendall-jenner-nowa-ambasadorka-loreal-paris", "name": "kendall jenner nowa ambasadorka loreal paris" } } ] }