Elseve Magiczna Moc Glinki Odżywka Pielęgnacyjna do włosów przetłuszczających się z suchymi końcówkami

Elseve Magiczna Moc Glinki to gama trzech wyjątkowych produktów do pielęgnacji włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania się u nasady. Odżywka nawilża, pozostawiając włosy lekkie, pełne witalności i błyszczące, jednocześnie ułatwiając rozczesywanie.

Szczegóły produktu
Odżywka upiększająca Elseve Magiczna Moc Glinki to produkt stworzony specjalnie dla włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania. Włosy normalne mają tendencję do szybkiego przetłuszczania się u nasady głowy. Częste mycie powoduje natomiast, że końce włosów stają się suche. A gdyby siła nauki mogła zachować na dłużej efekt świeżo umytych włosów? Laboratoria L’Oréal Paris po raz pierwszy stworzyły gamę produktów zawierających unikalne połączenie 3 GLINEK dla wyjątkowo czystych* i nawilżonych** włosów przez 72 h.
- Włosy niezwykle nawilżone przez 72 h**, aż po same końce, bez obciążania.
- Włosy lekkie, pełne witalności, błyszczące.
- Odżywienie i łatwe rozczesywanie.

Potwierdzone rezultaty: łatwe rozczesywanie, wyjątkowe nawilżenie, włosy pełne witalności i lekkie.
*Test na 226 osobach – Francja
** Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu i odżywki.
Składniki

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Cetylersters, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Argilla / Magnesium Aluminum Silicate, Chlorhexidine, Dihydrochloride, Salicylic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl, Salicylate, Montmorillonite, Isopropyl Alcohol, Kaolin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Bht, Citric Acid, Citronellol, Hexylcinnalmal, Glycerin, Parfum / Fragrance (C180281/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Rozprowadź starannie od połowy długości włosów. Pozostaw na minutę, a następnie spłucz.
Elseve
Magiczna Moc Glinki Odżywka Pielęgnacyjna do włosów przetłuszczających się z suchymi końcówkami