Elseve Full Resist Shake Rozplątujący do włosów osłabionych

Twoje włosy są osłabione i łamliwe? Osłabione włosy plączą się i są trudne do rozczesania. Mamy na to rozwiązanie! Rozplątujący 'Shake' dla włosów bez spłukiwania o wyjątkowo lekkiej formule, wzbogacony w argininę i serum pielęgnująco-nabłyszczające, który odżywia włosy bez ich obciążania oraz ułatwia rozczesywanie i wygładza.

Szczegóły produktu

Stres, zmiany pór roku, szczotkowanie i stylizacja…Włosy stają się słabsze, cieńsze i coraz częściej łamią się. Przywróć odporność i siłę swoim włosom!
SEKRET KOMPLEKSOWEGO DZIAŁANIA WZMACNIAJĄCEGO: nowa formuła wzbogacona argininą, biotyną i witaminą B5*. Arginina to podstawowy aminokwas o kluczowym znaczeniu dla struktury włókna włosa. Dzięki swym właściwościom pobudzającym mikrokrążenie w skórze głowy pomaga zoptymalizować procesy przyswajania składników odżywczych na poziomie cebulek włosów.

*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Składniki

Aqua/Water, Isododecane, CI 17200 / Red 33, Lactic Acid, Sodium Chloride, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Phenyl Trimethicone, Acetic Acid, Arginine, Trideceth-5, Trideceth-10, Polyquaternium-16, Polyquaternium-6, Chlorphenesin, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Amodimethicone, Laureth-23, Laureth-4, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Na wilgotne włosy: wstrząśnij i nałóż obficie na osuszone ręcznikiem włosy, aby ułatwić ich rozczesywanie, wygładzić i przywrócić miękkość. Na suche włosy: wstrząśnij i nałóż na suche włosy, aby przywrócić blask i chronić przed puszeniem.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością. Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

24g1 na jedno użycie
29g na 10mL

Ślad wodny

9.32 na jedno użycie
11 na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano odpowiedzialnym zakładzie we Francji
Odzysk odpadów: 100%
Energia odnawialna: 44%

Wpływ opakowania na środowisko

% kartonu/papieru certyfikowanego przez FSC™ lub PEFC 0%
% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 0%
Nadaje się do recyklingu4 : nie
Nadaje się do ponownego napełnienia: Nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

1 Gramy ekwiwalentu CO2 (średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek” = 36g)
2 Wskaźnik wody obejmujący jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek" = 171
3 Bez systemu zamykania
4 Instrukcje dotyczące recyklingu mogą się różnić w zależności od kraju

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Full Resist Shake Rozplątujący do włosów osłabionych