Elseve Dream Long Steam Mask Samonagrzewająca się maska do włosów w czepku

Samonadrzewająca się maska- odbudowujący zabieg na włosy z efektem spa pomaga naprawić zniszczenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Włókna włosów odzyskują swój pierwotny wygląd w mniej niż 10 minut.

Szczegóły produktu
Marzysz o długich włosach, ale wciąż obcinasz zniszczone końcówki, aby zachować ich dobry wygląd? Koniec z tym! Poznaj gamę Dream Long, która regeneruje, odżywia i wygładza długie włosy od nasady aż po same końce. Produkt składa się z 2 części: odbudowującego balsamu oraz czepka. Tkanina czepka nasycona płynem samonagrzewającym się reaguje na kontakt z wodą, wytwarzając ciepło i w połączeniu z balsamem zapewnia włosom intensywną pielęgnację: pod wpływem ciepła pielęgnacja łatwiej wchłania się we włosy i intensywnie je naprawia.
Składniki

Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Niacinamide, Ricinus Communis Seed Oil / Castor Seed Oil, Hydroxycitronellal, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Panthenol, Benzyl Salicylate, L I Nalool, Benzy L A Lcohol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Alpha, Isomethyl Ionone, Geraniol, Citric Acid, Potassium Hydroxide, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum 1199529 C, : Peg, 8, Glycerin. Aqua / Water. (F.I.L. C221360/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
 1. Otwórz górną część opakowania (pielęgnujący balsam). 2. Nałóż balsam na umyte szamponem, wysuszone ręcznikiem i rozczesane włosy. 3. Otwórz dolną część opakowania (czepek). 4. Zwiń swoje włosy w luźny kok, załóż czepek i delikatnie masuj skórę głowy. 5. Pozostaw włosy w czepku na 10 minut i zrelaksuj się. 6. Zdejmij czepek i dokładnie spłucz włosy.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością. Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

207g1 na jedno użycie
61g na 10mL

Ślad wodny

162 na jedno użycie
4.8 na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano odpowiedzialnym zakładzie w Niemczech
Odzysk odpadów: 100%
Energia odnawialna: >99%

Wpływ opakowania na środowisko

% kartonu/papieru certyfikowanego przez FSC™ lub PEFC 0%
% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 0%
Nadaje się do recyklingu4 :
Nadaje się do ponownego napełnienia: Nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

1 Gramy ekwiwalentu CO2 (średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek” = 36g)
2 Wskaźnik wody obejmujący jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia kategorii "odżywka bez spłukiwania i olejek" = 171
3 Bez systemu zamykania
4 Instrukcje dotyczące recyklingu mogą się różnić w zależności od kraju

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Dream Long Steam Mask Samonagrzewająca się maska do włosów w czepku