Elseve Color Vive Rapid Reviver Skoncentrowana Odżywka do włosów farbowanych

Chcesz przedłużyć intensywność koloru swoich włosów i zapewnić im odpowiednią pielęgnację? Sięgnij po skoncentrowaną odżywkę Rapid Reviver Color-Vive od Elseve! Formuła wzbogacona o aminokwasy i witaminę E* natychmiastowo łączy się z włóknami włosów, dzięki czemu możesz ją spłukać zaraz po nałożeniu. Odkryj innowacyjne połączenie szybkiego użycia odżywki oraz regeneracyjnych właściwości maski, które działa 2x silniej niż standardowa odżywka!

Szczegóły produktu
Farbowane włosy wymagają szczególnej pielęgnacji, ponieważ są bardziej narażone na zniszczenia. Skoncentrowana odżywka wzbogacona w aminokwasy i witaminę E* zapewni ochronę kolou Twoich włosów i intensywnie je zregeneruje. Dzięki szybszemu sposobowi użycia i codzienniemu stosowaniu, będziesz mogła dostrzec wyaźne efekty: ochrona blasku i koloru, miękkie i lśniące włosy oraz łatwiejsze rozczesywanie.*Pochodna witaminy E.
Składniki

1177672 A, Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Parfum / Fragrance, Ricinus Communis Seed Oil / Castor Seed Oil, Hydroxycitronellal, Phenoxyethanol, Arginine, Trideceth-6, Chlorhexidine Dihydrochloride, Limonene, Benzyl Salicylate,. Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, (F.I.L. C225918/1)

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
 Nałóż na umyte szamponem włosy i rozprowadź równomiernie na długości aż po same końce. Nie musisz czekać - od razu spłucz. Używaj codziennie.
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE C

Ślad węglowy

107g1 na jedno użycie
77 g na 10 ml

Ślad wodny

9.62 na jedno użycie
6.9 na 10 ml

Warunki produkcji

Produkt wytworzono w zakładzie realizującym zasady odpowiedzialnej produkcji.
Odzysk odpadów: 100 %
Energia odnawialna: 100 %

Wpływ opakowania na środowisko

% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 0
Nadaje się do recyklingu4 : nie
Nadaje się do ponownego napełnienia: nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych

  3 dostawców zaangażowanych w integrację społeczną osób z wrażliwych społeczności przyczyniło się do powstania tego produktu.

1 gramy CO2 - średnia z kategorii " odżywki i maski " = 108 g
2 wskaźnik wodny: jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia dla kategorii "odżywki i maski" = 9,8
3 z wyłączeniem systemu zamknięcia
4 instrukcje dotyczące recyklingu mogą różnić się lokalnie

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elseve
Color Vive Rapid Reviver Skoncentrowana Odżywka do włosów farbowanych