Power Age Serum Power Age z kwasem hialuronowym, 30 ml

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
Nasze wielozadaniowe serum zawiera unikalną kombinację mikro- i makrocząsteczkowego kwasu hialuronowego, zapewniając potrójne działanie dla skóry suchej z oznakami starzenia: widocznie redukuje zmarszczki i drobne linie, ujędrnia skórę i przywraca jej napięcie, a także długotrwale nawilża dla uczucia świeżości. Daj swoje skorze siłę do starzenia się w świetnej kondycji!

Dzięki formule wzbogaconej o mikro- i makrocząsteczkowy kwas hialuronowy, serum L’Oréal Men Expert Power Age wzmacnia skórę, rewitalizuje ją i nawilża. Efekt? Jędrniejsza skóra i mniej widoczne zmarszczki. Serum Power Age od L’Oréal Men Expert zostało stworzone z myślą o mężczyznach borykających się z suchą skórą pozbawioną witalności, z widocznymi oznakami starzenia. Formuła serum została wzbogacona dwoma rodzajami kwasu hialuronowego dla najwyższej skuteczności:
- makrocząsteczkowy kwas hialuronowy - pozostaje na powierzchni skóry, aby natychmiast zapewnić efekt nawilżenia i zdrowego wyglądu skóry;
- mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy - wnika głębiej, aby wspierać redukcję oznak starzenia.

POTRÓJNE DZIAŁANIE
#1 Długotrwałe nawilżenie dla uczucia świeżości
#2 Widoczna redukcja zmarszczek i drobnych linii
#3 Ujędrnienie i przywrócone napięcie skóry

Serum szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy na skórze dla natychmiastowego komfortu. Testowane pod kontrolą dermatologiczną. Zamknięte jest w ciemnej butelce z pipetą. Zostało wzbogacone świeżą nutą zapachową z akordem drzewnym, która przywodzi na myśl siłę i elegancję.

WIDOCZNE REZULTATY:
- Widocznie redukuje zmarszczki i drobne linie
- Ujędrnia skórę
- Przywraca napięcie konturów twarzy
- Długotrwale nawilża
- Zapewnia uczucie świeżości
REKOMENDOWANE DLA:

Nasze serum powstało z myślą o mężczyznach, którzy doświadczają u siebie suchej skóry z oznakami starzenia.

Po 20. roku życia: Serum intensywnie nawilża i wzmacnia skórę, chroniąc ją przed pojawieniem się pierwszych oznak starzenia.

W wieku 30+ lat: Serum wspomaga redukcję zmarszczki i drobnych linii oraz przywraca skórze jędrność.

Serum sprawdzi się dla wszystkich karnacji i rodzajów skóry, również tej wrażliwej.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosuj codziennie rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy przed użyciem kremu nawilżającego.

1. Nanieś 3 krople na dłoń.
2. Zemulguj serum w palcach.
3. Wmasuj w skórę twarzy małymi, okrężnymi ruchami (czoło, policzki i okolicę oczu).

Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, stosuj serum w połączeniu z Rewitalizującym kremem nawilżającym i Rewitalizującym kremem pod oczy z linii Power Age.

SKŁADNIKI:
  • Kwas hialuronowy

    Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w skórze makrocząsteczka zdolna do wiązania 1000 razy więcej wody niż jej własna masa, co czyni ją głównym składnikiem nawilżającym w naskórku. Kwas hialuronowy tworzy na skórze niezauważalny film, który zapobiega utracie wody. Biotechnologia pozwala uzyskać mniejsze cząsteczki kwasu hialuronowego o niższej masie cząsteczkowej, zdolne do przenikania w głąb naskórka w celu przywrócenia skórze nawilżenia i sprężystości. Kwas hialuronowy jest jednym z głównych składników produktów w gamie Revitalift Filler, Hyaluron Specialist i Hydra Genius.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy pomaga nawilżyć skórę i przywrócić jej jędrność. Nasze serum zawiera unikalną kombinację mikro- i makrocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Makrocząsteczkowy kwas hialuronowy składa się z większych molekuł i pozostaje na powierzchni skóry, aby natychmiast zapewnić efekt nawilżenia i zdrowego wyglądu skóry. Z kolei mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika głębiej, aby jeszcze lepiej nawilżyć skórę i wspierać redukcję oznak starzenia.

FAQ

<span style="font-size: 2.25rem; text-align: left; display: block;">FAQ</span>

Jak należy stosować serum Power Age Serum?
Nasze serum to produkt, który możesz z łatwością wkomponować w swoją codzienną pielęgnację - zarówno poranną, jak i wieczorną: 1. Nanieś 3 krople serum na dłoń. 2. Rozetrzyj (zemulguj) serum w palcach. 3. Wmasuj w skórę, nie zapominając o czole, policzkach i okolicy oczu, aby uzyskać optymalne rezultaty. Uzupełnij pielęgnację Rewitalizującym kremem nawilżającym i Rewitalizującym kremem pod oczy z linii Power Age.
Jaka jest różnica pomiędzy mikro- i makrocząsteczkowym kwasem hialuronowym?
Nasze serum zawiera mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy, który składa się z małych molekuł i wnika głębiej w naskórek, zwalczając oznaki starzenia, oraz makrocząsteczkowy kwas hialuronowy, który posiada większe molekuły i pozostaje na powierzchni skóry, nawilżając ją i nadając jej zdrowy wygląd.
Jaka jest różnica pomiędzy Serum Power Age a Rewitalizującym kremem nawilżającym Power Age?
Zarówno serum, jak i krem nawilżający zawierają w swoich formułach kwas hialuronowy. Serum, dzięki jego większej koncentracji, niweluje suchość skóry i redukuje zmarszczki, podczas gdy krem nawilżający mocniej rewitalizuje i odświeża skórę. W połączeniu z kremem pod oczy, serum i krem nawilżający tworzą pielęgnację poprawiającą kondycję skóry z oznakami starzenia.
Jakie są korzyści ze stosowania produktów z linii Power Age?
Głęboko wierzymy, że każdego dnia możemy dać skórze siłę do starzenia się w świetnej kondycji. To właśnie dlatego specjaliści z L’Oréal Men Expert postanowili wykorzystać pełną moc kwasu hialuronowego. Nowa, rewitalizująca pielęgnacja Power Age – składająca się z serum, kremu nawilżającego i kremu pod oczy – to potrójne działanie oparte na formule z kwasem hialuronowym, aby móc zapewnić skórze długotrwałe nawilżenie, ujędrnienie, wzmocnienie i przywrócenie komfortu.
W jakim wieku warto rozpocząć stosowanie serum Power Age Serum?
Nasze serum zostało opracowane tak, aby spełniać potrzeby skóry w różnym wieku. Po 20. roku życia serum zapewnia natychmiastowe nawilżenie i zdrowszy wygląd skóry. Od 30. roku życia serum pomaga również zwalczać zmarszczki i przywrócić jędrność.
zobacz więcej pytań i odpowiedzi
Wpływ na środowisko i społeczności

L’Oréal Paris zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością. Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

SCORE B

Ślad węglowy

7.5g1 na jedno użycie
105g na 10mL

Ślad wodny

0.42 na jedno użycie
5 na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Niemczech
Odzysk odpadów: 100%
Energia odnawialna: >99%

Wpływ opakowania na środowisko

% kartonu/papieru certyfikowanego przez FSC™ lub PEFC 100%
% opakowania zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu3 : 40%
Nadaje się do recyklingu4 :
Nadaje się do ponownego napełnienia: Nie

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

1 Gramy ekwiwalentu CO2 (średnia kategorii "pielęgnacja twarzy” = 9.6g)
2 Wskaźnik wody obejmujący jakość wody + niedobór wody (m3) - średnia kategorii "pielęgnacja twarzy" = 1.9. Ten wskaźnik odpowiada sumie śladów środowiskowych (bez jednostki) gotowego produktu wywodzących się od 5 czynników oddziaływania mierzonych przy użyciu naszej metodologii śladu środowiskowego w celu zachowania ilości i jakości zasobów wody. Jest on wyrażany dla ilości na jedno użycie produktu oraz według objętości reprezentatywnej (ml) produktu w celu umożliwienia porównania produktów należących do tej samej kategorii produktu PIL, ale dla których jedno użycie wymaga innej ilości.
3 Bez systemu zamykania
4 Zdolność do recyklingu może się różnić w zależności od kraju. Dane dla Polski są obecnie oceniane i podlegają okresowym aktualizacjom.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Power Age
Serum Power Age z kwasem hialuronowym, 30 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/kosmetyki-dla-mezczyzn", "name": "Mężczyźni" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/kosmetyki-dla-mezczyzn/pielegnacja-twarzy-dla-mezczyzn", "name": "Pielęgnacja twarzy dla mężczyzn" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/pielegnacja-twarzy-dla-mezczyzn/power-age", "name": "Power Age" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/power-age/serum-power-age-z-kwasem-hialuronowym", "name": "Serum Power Age" } } ] }