PONIEWAŻ NASZA PLANETA JEST TEGO WARTA!

Dziewięć i pół roku.
Tyle czasu zostało nam na podjęcie największego wyzwania, z jakim kiedykolwiek przyszło nam się mierzyć: zmiana sposobu produkcji i funkcjonowania oraz wprowadzenie radykalnych zmian w celu zredukowania naszego wpływu na środowisko i wsparcie naszych klientów w dążeniu do odpowiedzialnej konsumpcji.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "NASZ MANIFEST", "description": "Zobacz", "thumbnailUrl": "https://www.lorealparis.pl/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/pl/because-our-planet-is-worth-it/landing-page/video-manifesto.jpg?rev=b9d60a0e11eb47c0939270cf4bde8861", "uploadDate": "2021-06-08T12:46:47+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/SMZ2X7kgJqk" }

Nasze zobowiązanie: zredukowanie generowanej przez nas emisji CO2 o połowę do 2030 roku

L’Oréal Paris, jako marka kosmetyków numer jeden na świecie, musi być także liderem w zrównoważonym rozwoju. Dlatego też, działając na różnych płaszczyznach, staramy się zredukować generowaną przez nas emisję CO2 o połowę w przeliczeniu na każdy produkt.

Dowiedz się więcej o naszym planie działania

"L’ORÉAL PARIS PODWAJA SWOJE WYSIŁKI W POSZUKIWANIU NAUKOWYCH ROZWIĄZAŃ, ABY MÓC TWORZYĆ PRODUKTY NIE TYLKO BEZPIECZNE I SKUTECZNE, ALE RÓWNIEŻ ODPOWIEDZIALNE I ZRÓWNOWAŻONE"

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President, L’Oréal Paris.
Article Push Investment

10 milionów euro zainwestowanych w projekty środowiskowe wspierające kobiety

Nasza wizja lepszego, bardziej zrównoważonego społeczeństwa nie jest niczym nowym. Współpracujemy z kobietami od wielu lat i nieustannie pomagamy całym ich pokoleniom odnaleźć poczucie własnej wartości. Teraz jeszcze bardziej angażujemy się w ochronę środowiska, inwestując 10 milionów euro do 2025 roku w projekty środowiskowe mające na celu walkę z wylesianiem, przywrócenie i ochronę bioróżnorodności, ochronę naturalnych ekosystemów oraz gruntów, a także zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i poprawienie jakości życia lokalnych społeczności, w tym w szczególności kobiet.

Dowiedz się więcej

Ulepszanie wszystkich naszych produktów

L’Oréal Paris podejmuje działania, których celem jest zmniejszenie wpływu na środowisko i społeczeństwo wszystkich nowych i ulepszonych produktów. Każde z tych ulepszeń pozwalają urzeczywistnić pionierskie badania naukowe marki. Dzięki temu możliwe jest badanie nowych podstaw naukowych i wykorzystywanie całej posiadanej wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry i włosów, w celu opracowania bezpiecznych i skutecznych formuł, dbających o środowisko i bioróżnorodność, zużywających mniej wody i wykorzystujących więcej zrównoważonych składników. Zespoły ds. rozwoju produktów i opakowań L’Oréal Paris projektują też mniejsze lub lżejsze opakowania, wykorzystujące więcej materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkty, które wiodą prym

Przeciwstawiamy się napastowaniu seksualnemu w przestrzeni publicznej

Napastowanie seksualne w przestrzeni publicznej jest jedną z najczęstszych form przemocy ze względu na płeć, której doświadczają kobiety na całym świecie. Jest to atak wymierzony w godność i integralność. Naszą misją jest walka z tego rodzaju przemocą poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników L’Oréal Paris i ponad 1,5 miliona innych osób.

Dowiedz się, co zrobić

Śledź nasze zrównoważone działania i poznaj nasz program

Nasz coroczny raport na temat zrównoważonego rozwoju ukazuje postęp, jaki poczyniliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Pobierz raport
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/poniewaz-nasza-planeta-jest-tego-warta", "name": "poniewaz-nasza-planeta-jest-tego-warta" } } ] }