ELSEVE HYALURON PURE

Przetłuszczające się włosy? Codzienne mycie, brak świeżości i do tego nadmierne przesuszenie długości? Zastanawiasz się, jaki peeling do skóry głowy wybrać? Mamy na to sposób! Postaw na szampon oczyszczający!

Poznaj Hyaluron Pure od Elseve i POCZUJ EFEKT ŚWIEŻYCH WŁOSÓW NAWET PRZEZ 72H*. Odkryj, jak działa nasza wyjątkowa formuła i postaw na sprawdzone rozwiązanie od L’Oréal Paris. Tłuste włosy i przetłuszczająca się skóra głowy nie muszą być już problemem!


*Test konsumencki po użyciu serum+szamponu

POZNAJ NASZĄ NOWĄ RUTYNĘ
DLA PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ WŁOSÓW

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.pl/elseve-hyaluron-pure" }

KROK 1:
NAŁÓŻ SERUM PRZED MYCIEM NA SUCHĄ SKÓRĘ GŁOWY

SERUM OCZYSZCZAJĄCE DO SKÓRY GŁOWY
to serum stworzone z myślą o przetłuszczającej się skórze głowy- oczyszcza skórę, usuwa z niej zanieczyszczenia i nadmiar sebum, pozostawiając ją odświeżoną i odżywioną.

Nałóż SERUM bezpośrednio na suchą skórę głowy. Masuj przez 5 minut i pozostaw na 15 minut. Dzięki peelingującym właściwościom skóra głowy będzie odżywiona i świeża przez 72h*.

Serum zawiera w swojej formule oczyszczający kwas salicylowy oraz kwas hialuronowy znany między innymi ze swoich właściwości odżywczych i nawilżających.

KUP TERAZ

KROK 2:
UMYJ WŁOSY OCZYSZCZAJĄCYM SZAMPONEM

Elseve Hyaluron Pure od L'Oréal Paris to szampon oczyszczający stworzony z myślą o problemie przetłuszczających się włosów - nie tylko oczyści skórę głowy z resztek kosmetyków i zanieczyszczeń zewnętrznych, ale nada jej i włosom nawilżenia nawet do 72 godzin*. Formułę wzbogacono o kwas salicylowy znany z właściwości peelingujących i oczyszczających oraz kwas hialuronowy - składnik aktywny, który doskonale nawilża.

KUP TERAZ

ODKRYJ SKŁADNIKI WZBOGACAJĄCE PRODUKTY

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.pl/elseve-hyaluron-pure" }
Kwas Salicylowy 2

SKŁADNIK:
KWAS SALICYLOWY

Kwas salicylowy należący do rodziny kwasów beta-hydroksykarboksylowych jest znanym ze swojego DZIAŁANIA ZŁUSZCZAJĄCEGO I KONTROLI PRODUKCJI SEBUM*. Po raz pierwszy został zastosowany w pielęgnacji włosów L’Oréal Paris jako środek peelingujący, ze względu na swoje WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE na skórze głowy. Jako składnik rozpuszczalny w tłuszczach z łatwością pokrywa zewnętrzne warstwy skóry głowy i OCZYSZCZA ją z resztek komórkowych będących środowiskiem, w którym mogą rozwijać się bakterie i drożdżaki.

*Dzięki właściwościom oczyszczającym powierzchnię skóry głowy

Kwas Hialuronowy 2

SKŁADNIK:
KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy w pielęgnacji skóry znany jest z podwójnego działania: zatrzymywania wody i tworzenia filmu. Składnik ten sprawdza się również w pielęgnacji włosów, gdzie jego ZDOLNOŚCI NAWILŻAJĄCE pozwalają mu pokryć włókna włosa cienką, jednolitą warstwą otaczającą łuskę. Prowadzi to do widocznego wzrostu blasku, nawilżenia, miękkości i redukcji puszenia się włosów. Ta nawilżająca tarcza pomaga również w ochronie włókien, zwiększając siłę i sprężystość włosów.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": " ", "description": "HYALURON PURE", "thumbnailUrl": "https://www.lorealparis.pl/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/pl/elseve-hyaluron-pure/hyaluron-pure-zaslepka.jpg?rev=10f01fd27553432eb13ce0132760b1c0", "uploadDate": "2024-04-10T10:09:22+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/fAJqGEzGenk" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.pl/elseve-hyaluron-pure", "name": "elseve-hyaluron-pure" } } ] }