PODKRĘĆ SWÓJ NATURALNY KOLOR WŁOSÓW Z NOWYM CASTING NATURAL GLOSS!

Szukasz naturalnie wyglądającego, lśniącego koloru, który pokryje pierwsze siwe włosy?
Odkryj Casting Natural Gloss! Delikatna formuła, wzbogacona składnikami pielęgnującymi, nadaje włosom blask i zdrowy wygląd, a odżywka z miodem zapewnia odżywienie i wygładzenie. To idealna pierwsza koloryzacja, która podkreśli naturalne piękno twoich włosów.

Oap Haircolor Casting Natural Gl

INNOWACYJNA FORMUŁA ZASILANA ZIELONĄ NAUKĄ

Sekretem naturalnie wyglądających, lśniących włosów z jednoczesnym optymalnym pokryciem siwych pasm jest połączenie 90% naturalnych składników z 10% barwników, aktywatorów i składników ochronnych. Casting Natural Gloss to niesamowity rezultat koloryzacji połączony z przyjemnością stosowania.

LŚNIĄCY, NATURALNIE WYGLĄDAJĄCY KOLOR

Formuła Casting Natural Gloss łączy zalety natury z potęgą nauki. Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów i struktur włosów, a refleks .23 łączy ciepłe oraz chłodne tony, dając naturalny efekt. Pielęgnacyjne składniki nadają włosom miękkie, jedwabiste wykończenie dla zdrowo wyglądających, odżywionych włosów, pełnych lśniących refleksów.

NATURALNY EFEKT BEZ UTRATY SKUTECZNOŚCI

Casting Natural Gloss oferuje naturalny rezultat kolorystyczny oraz 3x bardziej lśniące* i 3x bardziej jedwabiste włosy* dla jeszcze bardziej satysfakcjonujących efektów. Kolor delikatnie zanika powracając do naturalnego odcienia i utrzymuje się do 28 myć**, dzięki czemu pozwala uniknąć powstawaniu odrostów.

*Test instrumentalny po 5 tygodniach przy zastosowaniu pełnego zestawu.

**Test instrumentalny.

ŁATWA APLIKACJA

Casting Natural Gloss jest łatwy i intuicyjny w użyciu nawet dla początkujących. Dzięki wygodnemu aplikatorowi koloryzacja jest prosta i zajmuje zaledwie 20 min, a odżywka z miodem zapewnia przyjemny zapach podczas koloryzacji.

20221806digitalcastingnaturalglosscolorglossstepbystepBTF03desktopdmiimagenanoctaPLefomin
Caption

JAK APLIKOWAĆ KOLORYZACJĘ? ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!

NATURALNY EFEKT DO 28 MYĆ*!

*Test instrumentalny.

123
Caption

Jakie jest znaczenie kwasu hialuronowego w pielęgnacji włosów?

Persona 1
Paweł Zięba Fryzjer
Hair Expert L’Oréal Paris
Rozwój nauki pozwala nam zadbać o nasze włosy przy pomocy niedostępnego do tej pory w produktach do pielęgnacji włosów kwasu hialuronowego. Składnik ten ma „magiczną” moc wiązania aż 1000 razy więcej jednostek wody, niż sama waży. Gdyby tak było ze złotem, to za zwykły kolczyk dostalibyśmy około kilograma złota. Fajnie? Pewnie, że fajnie! Tak właśnie działa kwas hialuronowy na wodę, a nowa gama od L’Oréal Paris o nazwie Elseve Hyaluron Plump daje nam możliwość zadbania o włosy ze spektakularnym efektem. Rutyna szampon, odżywka i maska został zwieńczony specjalistycznym produktem bez spłukiwania - serum w sprayu, które idealnie definiuje nasze włosy, nawilżając je od wewnątrz i otulając filmem ochronnym z zewnątrz. Wyjątkowo można stosować na suche jak i mokre włosy. Włosy po zastosowaniu Hyaluron Plump są miękkie, bardzo błyszczące, łatwo się rozczesują i co kluczowe - są całkowicie sypkie! 
20221806 Digital Castingnaturalg Pol
20221606 Digital Castingnaturalg Pol