Revitalift Filler Intensywnie Wypełniający Krem Anti-Age na Dzień

Revitalift Filler Intensywnie Wypełniający Krem Anti-Age na Dzień o formule wzbogaconej trzema rodzajami kwasu hialuronowego: makro, mikro i mikrowypełniającym, zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia, pomaga przywrócić skórze sprężystość, poprawia jej napięcie, a także wspiera skuteczną redukcję zmarszczek.

Skin Genius

Szczegóły produktu
Starzenie się skóry to nieuchronny proces, który nie sprowadza się wyłącznie do widocznych zmarszczek. Skóra staje się bardziej narażona na przesuszanie, zaczyna sprawiać wrażenie „opadniętej”, a obszar kości policzkowych traci swą sprężystość. W wyniku inspiracji dermatologią estetyczną, laboratoria L’Oréal Paris opracowały ulepszoną formułę kremu na dzień wzbogaconą trzema rodzajami kwasu hialuronowego, aby jeszcze skuteczniej wspierać redukcję zmarszczek. Makro kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie, mikro kwas hialuronowy wspomaga ujędrnienie i przywrócenie skórze objętości, a nowy mikrowypełniający kwas hialuronowy, 50x mniejszy niż makro kwas hialuronowy, wspiera skuteczną redukcję zmarszczek. Rezultaty? Natychmiastowe nawilżenie skóry utrzymujące się przez 48h*. Poprawa jej napięcia i jędrności**. Po 1 tygodniu aplikacji kremu, skóra jest gładsza u 82% kobiet***, a po 4 tygodniach staje się bardziej sprężysta z widocznie zredukowanymi zmarszczkami**** w trzech kluczowych obszarach twarzy: czoło -16%, kurze łapki -11% i bruzda nosowo-wargowa -8%.

*Test instrumentalny, 24 osoby.
**Test instrumentalny, 40 kobiet.
***Test konsumencki, 60 kobiet.
****Ocena kliniczna, 58 kobiet.
Składniki
  • Kwas hialuronowy

    Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w skórze makrocząsteczka zdolna do wiązania 1000 razy więcej wody niż jej własna masa, co czyni ją głównym składnikiem nawilżającym w naskórku. Kwas hialuronowy tworzy na skórze niezauważalny film, który zapobiega utracie wody. Biotechnologia pozwala uzyskać mniejsze cząsteczki kwasu hialuronowego o niższej masie cząsteczkowej, zdolne do przenikania w głąb naskórka w celu przywrócenia skórze nawilżenia i sprężystości. Kwas hialuronowy jest jednym z głównych składników produktów w gamie Revitalift Filler, Hyaluron Specialist i Hydra Genius.

  • Mikrometryczny kwas hialuronowy

    Mikrometryczny kwas hialuronowy (inaczej zwany kwasem hialuronowym o niskiej masie cząsteczkowej), jest tysiąc razy mniejszy niż popularnie występujący kwas hialuronowy. Jest to jego fragmentowana postać uzyskana w wyniku zastosowania metod z zakresu biotechnologii. Ze względu na swoją niską masę cząsteczkową, zdecydowanie łatwiej przenika w głąb naskórka, co z kolei przekłada się na efekt intensywnego nawilżenia skóry. Mikrometryczny kwas hialuronowy wspiera działanie kwasu hialuronowego obecnego naturalnie w skórze – wspomaga jego syntezę w naskórku. Dzięki temu, pomaga przywrócić skórze jędrność i sprężystość. W których kosmetykach L'Oréal Paris możemy go znaleźć? Mikrometryczny kwas hialuronowy to główny składnik aktywny produktów z gamy Revitalift Filler.

- Kwas hialuronowy
- Mikrowypełniający kwas hialuronowy

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Nakładaj krem codziennie ruchami od dołu do góry na starannie oczyszczoną twarz i szyję.
Revitalift
Filler Intensywnie Wypełniający Krem Anti-Age na Dzień