W obronie kobiet podczas Paris Fashion Week®

Oficjalny beauty partner Paris Fashion Week® L’Oréal Paris powróci z odważnym wybiegiem w charakterystycznym Parvis des droits de l’homme – który będzie stanowił wyraz naszego zaangażowania na rzecz wzmacniania pozycji kobiet i programu Stand Up Against Street Harassment.

Już po raz czwarty z rzędu L’Oréal Paris powróci z mocnym przesłaniem i spektakularnym wydarzeniem. 3 października 2021 roku o godzinie 15.00, zarówno online, jak i stacjonarnie, kobiety będą wspólnie świętować możliwość swobodnego przemieszczania i wyrażania się, jak również kobiecość - czyli wartości promowane w ramach inicjatyw takich jak Stand Up Against Street Harassment.

Oda do ugruntowania pozycji kobiet oraz różnorodności

To historyczne miejsce. Parvis des droits de l’homme to miejsce, w którym w 1948 roku w Palais de Chaillot przyjęto Powszechną Deklarację Praw Człowieka. Obsada będzie zróżnicowana i reprezentująca otwarte podejście. Dzięki swobodnie wykonywanym przez artystów ruchom, wyjątkowe widowisko taneczne oraz scenografia umożliwią zwizualizowanie idei współczesnego feminizmu.


PFW2021 Image 1

Tegoroczne Le Défilé będzie znakomitym symbolem siły kobiet, a także będzie niosło mocne przesłanie związane z poczuciem własnej wartości. Będzie także burzyć tradycyjne podejście do typowych pokazów poprzez zaproszenie publiczności do dołączenia do programu Stand Up Against Street Harassment. Świętowanie naszej feministycznej i kobiecej wizji będzie wezwaniem dla wszystkich kobiet (a także mężczyzn) do wyrażania wspólnych poglądów. Fakt, że mogę zjednoczyć naszą globalną rodzinę inspirujących rzeczników w celebrowaniu tych wartości, napełnia mnie dumą.”

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President, L’Oréal Paris


Sprawa jest warta więcej niż tylko odrobina wysiłku.

Program szkolenia Stand Up został opracowany z myślą o zapobieganiu nękaniu, a także budowaniu bezpiecznych miejsc oferujących wszystkim akceptację - ich promowaniem zajmuje się L'Oréal Paris we współpracy z NGO Hollaback!

Dowiedz się więcej o Stand Up
 

Oprócz kultowych, wyjątkowych domów mody, takich jak: Balmain i Elie Saab, oraz utalentowanych wschodzących projektantów, takich jak: Koché i Ester Manas, czwarta edycja „Le Défilé L’Oréal Paris” zgromadzi międzynarodowych, zróżnicowanych rzeczników, którzy reprezentują otwarte podejście.

Dostępny dla każdego, publiczny i zewnętrzny wybieg będzie miejscem pokazów z ponad 30 krajów. Będzie to wyraźne poparcie dla feminizmu i poczucia własnej wartości - przekaz zostanie wzmocniony hasłem „Ponieważ jesteś tego warta”, które w tym roku obchodzi już 50-tą rocznicę.


Demokratyzacja mody i urody

Oficjalny beauty partner Paris Fashion Week Fashion Week® 2021, w dniach 28 września - 5 października, zaprezentuje również swoje osiągnięcia w branży beauty. Nasza światowej sławy makijażystka Val Garland i guru stylizacji fryzur Stephane Lancien będą kreować niesamowity look, dzielić się nowościami związanymi z trendami i zabierać konsumentów za kulisy.


PFW2021 Image 2

Dołącz do ruchu!

Śledź na żywo każdy krok na Instagramie. Przed i po wielkim dniu zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści.

Odkryj