TRENDS FROM PARIS

Najbardziej trendowe produkty do makijażu

Bg Mobile 7

BAW SIĘ MAKIJAŻEM, KTÓRY PACHNIE I WYGLĄDA TAK KUSZĄCO, ŻE TRUDNO MU SIĘ OPRZEĆ! #yummymakeup wygląda niezwykle soczyście i lekko. Pachnące kosmetyki w najpiękniejszych kolorach lata pobudzają zmysły i wyobraźnię. Daj się ponieść owocowo-czekoladowym inspiracjom i postaw na look pełny apetycznych, wakacyjnych barw!

Bg Mobile 1
Caption

BAW SIĘ MAKIJAŻAMI PEŁNYMI KOLORÓW, JAKICH Z L’ORÉAL PARIS JESZCZE NIE WIDZIAŁAŚ! #PAINT LOVER Paint to po prostu ekspansja koloru! To mocno napigmentowane i bardzo trwałe produkty do makijażu twarzy, ust i oczu. To wyrazisty, łamiący zasady makijaż, w którym liczy się tylko to, na jaki kolor masz dziś ochotę!

Bg Mobile 2
Caption

BAW SIĘ MAKIJAŻEM BEZ KOMPROMISÓW Z KAMUFLAŻEM CAMO LOVER! MOŻESZ MIEĆ IDELANE KRYCIE I TRWAŁOŚĆ! #CAMO LOVER Kamuflaż kojarzy Ci się z maskowaniem? Słusznie! Ale trend #camolover to także odkrywanie nowych sposobów na naturalnie wyglądającą skórę. Tego efektu nie zepsują żadne niedoskonałości!

 
Bg Mobile 3
Caption

BAW SIĘ MAKIJAŻAMI NOWEJ GENERACJI, W KTÓRYCH RÓŻ MOŻE WIĘCEJ! #DRAPING LOVER Konturowanie, które odmładza i wyszczupla twarz? Zrobisz to różem! Draping to nowy sposób Paryżanek na wykorzystanie różowych odcieni, którymi wymodelujesz twarz. W tym trendzie róż wychodzi na pierwszy plan!

Bg Mobile 4
Caption

BAW SIĘ MAKIJAŻAMI I ODKRYJ NOWE TECHNIKI KONTUROWANIA! #CONTOUR LOVERKonturowanie to prawdziwa gra światła i cienia, którymi podkreślasz, ukrywasz, nadajesz wymarzony kształt. Wypróbuj różne efekty, od subtelnego po wyrazisty i znajdź najlepszy dla siebie.

Bg Mobile 5
Caption

BAW SIĘ MAKIJAŻAMI, NIE FILTRAMI ZDJĘĆ! BO IDEALNA SKÓRA ICH NIE POTRZEBUJE! #PERFECTSKIN Idealna skóra to podstawa idealnego makijażu. Widać to na paryskich wybiegach i na ulicach. Ty też możesz mieć skórę perfekcyjną jak Paryżanka – przed zrobieniem selfie, nie po! Po prostu matuj, wygładzaj, rozświetlaj ją makijażem!

Bg Mobile 6
Caption

BAW SIĘ MAKIJAŻAMI I ODKRYJ NOWE TECHNIKI KONTUROWANIA! #STROBINGLOVER Strobing to nowy prosty sposób na wymodelowanie twarzy przy pomocy rozświetlacza. Jednym kosmetykiem nadasz twarzy świeży, wypoczęty wygląd i podkreślisz to, co w Tobie najlepsze. Chcąc uzyskać całkowity efekt rozświetlenia nie zapominaj o ustach, one również lubią błyszczeć. Subtelny efekt sprawia, że to makijaż na każdą porę dnia. Spróbujesz?

MAKEUP DIRECTOR
VAL GARLAND
Globalna Makeup Director L’Oréal Paris

Kocha kolorowe makijaże, a jej kolory to żółty, złoty i czerwony. Wiele z tych barw można znaleźć we wnętrzach jej domu.
Pracowała ze słynącymi z ekscentrycznego wizerunku gwiazdami, takimi jak Björk i Lady Gaga.