Super Liner Superstar Eyeliner 01 Czarny

Od super cienkiej do super śmiałej kreski jednym posunięciem.

Szczegóły produktu
Idealna kreska wzdłuż linii rzęs przy pomocy zaledwie jednego ruchu? To możliwe! Eyeliner l'Oréal Paris Superliner Superstar to produkt, z którego może korzystać każdy – zarówno wprawiony makijażysta, jak i początkujący. Dzięki elastycznej filcowej końcówce flexor-system aplikator przystosowuje się do kształtu powieki podczas malowania. W ten sposób łatwo i szybko narysujemy precyzyjną kreskę, która podkreśli oko. Cienka linia zagęszczająca rzęsy czy też wyciągnięta jaskółka – przy pomocy tego eyelinera osiągniesz wymarzony efekt.Nie czekaj z uwodzicielskim spojrzeniem. Zafunduj je sobie już teraz!
Składniki

Aqua / Water, Butylene Glycol, Ci 77266 [Nano] /Black 2, Acrylates Copolymer, Glycerin, Beheneth, 30, Sodium Laureth, 11Carboxylate, Phenoxyethanol, Laureth, 10, Sodium Laureth, 12 Sulfate, Alcohol, Polysorbate 80, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, C11, 15 Pareth, 7, Caprylyl Glycol. (F.I.L. B173086/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Uwalnia tusz nad linią rzęs, by zapewnić perfekcyjną kreskę. System Flexor: dostosowuje się do każdego ruchu, zmieniając grubość kreski w jednym, bezstresowym posunięciu. Formuła Devine Black: intensywna czerń i błyszczący efekt. Za pomocą precyzyjnej końcówki SUPER LINER SUPERSTAR, narysuj kreskę od wewnętrznego kącika do zewnętrznej górnej linii rzęs. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast opłucz dużą ilością wody.
01 Black
Super Liner
Superstar Eyeliner 01 Czarny