Super Liner Black Lacquer Eyeliner Eyeliner 1 Czarny

Wyjątkowy eyeliner w płynie z gąbkową końcówką.

eyeliner-black-lacquer-superliner-packshot
Długotrwała, precyzyjnie wykonana kreska? Tylko jeśli użyjesz produktu w najwyższej jakości, który zagwarantuje Ci łatwość i przyjemność malowania. Super Liner Black Laquer to płynny, czarny eyeliner ze specjalną, gąbkową końcówką. Dzięki temu możliwe jest narysowanie nawet bardzo cienkiej czy uwodzicielskiej, wyciągniętej kreski. Pozwoli to na podkreślenie koloru i makijażu oka. Intensywna czerń eyelinera jest zapewniona przez unikalną formułę, w której wykorzystano polimer lateksu. To pozwala na osiągnięcie lśniącej, gładkiej kreski bez żadnych niedociągnięć, która utrzyma się przez cały dzień. Aplikacja przebiega szybko i sprawnie. Produkt został przetestowany okulistycznie.

Aqua / Water, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Ppg, 2 Butyl Ether, Polysorbate 80, Laureth, 21, Peg, 40 Hydrogenated Castor O I L, Sodium Laureth, 12 S U L F A T E, Ethylparaben, Sodium Dehydroacetate, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Methylparaben, Ammonium Hydroxide, Propylparaben, Tetrasodium Edta, [+/, Może zawierać: Ci 77266 [Nano] / Black 2]. (F.I.L. B48015/5).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Za pomocą Super Linera w wersji Black Lacquer narysuj kreskę blisko rzęs (górnych i/lub dolnych), zaczynając od wewnętrznego kącika oka do zewnątrz. Naciągnij powiekę, aby ułatwić rysowanie kreski. Dzięki miękkiej, gąbkowej końcówce, Super Liner zapewnia szybkie, łatwe i jednolite zastosowanie. Narysuj kreskę dowolnie grubą lub cienką, według własnego uznania.
Pomiń the suwak: Face Care Articles

Odkryj więcej porad i trików

Zadbaj o to, aby Twoja skóra była szczęśliwa

Pomiń the suwak: Full Range

Ulepsz swoją rutynę pielęgnacyjną

Okaż swojemu nowego lookowi więcej miłości: