Revitalift Laser Pure Retinol Głębokie Zmarszczki Serum na Noc

Revitalift Laser Pure Retinol Serum na Noc z 0,2% czystego retinolu to skuteczne rozwiązanie do walki z oznakami starzenia, takimi jak niejednolita struktura skóry czy głębokie zmarszczki. Zapewnia natychmiastowy efekt nawilżenia i wygładzenia, po 1 miesiącu powierzchnia skóry wygląda młodziej i jest rozświetlona, a po 4 miesiącach aplikacji, zmarszczki są zredukowane o 36%**, nawet te głębokie.

Skin Genius

Szczegóły produktu
Po 40. roku życia procesy regeneracji komórkowej ulegają spowolnieniu, co przyczynia się do powstawania zmarszczek oraz problemu niejednolitej struktury skóry. Serum na noc Revitalift Laser Pure Retinol powstało w oparciu o zastosowanie czystego retinolu - najsilniejszej pochodnej witaminy A, będącej jednym z najczęściej zalecanych składników dermatologicznych do skutecznej walki z oznakami starzenia. Dzięki niezwykle silnej aktywności biologicznej, retinol stymuluje regenerację komórek w głębokich warstwach naskórka, sprawiając, że skóra staje się zagęszczona i pogrubiona. Czysty retinol ulega jednakże degradacji pod wpływem takich czynników jak tlen, światło czy metale. Revitalift Laser Pure Retinol Serum na Noc zawiera jego ustabilizowaną formę, zapewniającą skuteczność działania aż do ostatniej kropli. Formuła pielęgnacyjna serum została wzbogacona kwasem hialuronowym i olejkami naturalnego pochodzenia. Produkt bardzo dobrze się wchłania i ma lekką konsystencję. Badania kliniczne dowodzą, że po 4 miesiącach stosowania, serum redukuje 36%** zmarszczek, widocznie niwelując nawet te głębokie.

*Badanie kliniczne na 22 osobach: ocena kliniczna zmarszczek na czole.
Składniki

- Czysty Retinol

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Nałóż 3-4 krople na czystą, suchą skórę wieczorem, przed kremem nawilżającym. Następnego dnia zastosuj krem z filtrem minimum SPF 20.

TYDZIEŃ 1: Stosuj wieczorem 2 razy w tygodniu.
TYDZIEŃ 2: Stosuj wieczorem co drugi dzień.
TYDZIEŃ 3: Stosuj wieczorem codziennie, według tolerancji swojej skóry.

Skóra może potrzebować czasu, aby przyzwyczaić się do tak silnego składnika, dlatego ważne jest stopniowe zwiększanie częstotliwości aplikacji.
Revitalift
Laser Pure Retinol Głębokie Zmarszczki Serum na Noc