Revitalift Filler Krem pod Oczy dla Całej Twarzy

Revitalift Filler Krem pod Oczy dla Całej Twarzy łączy w sobie przeciwzmarszczkową skuteczność i bezpieczeństwo kremu pod oczy w formule kremu do skóry całej twarzy, która intensywnie nawilża i wygładza drobne linie. Dzięki zawartości skoncentrowanego kwasu hialuronowego, witaminy CG oraz witaminy E jest skutecznym rozwiązaniem do walki z oznakami starzenia się skóry.

Skin Genius

Szczegóły produktu

Skóra wokół oczu jest znacznie cieńsza i bardziej delikatna niż ta na pozostałej części twarzy. Tym samym, wykazuje tendencję do przesuszania, co z kolei sprawia, że właśnie w tym obszarze pojawiają się pierwsze drobne linie i zmarszczki. Przez wzgląd na to, kremy pod oczy wyróżniają się bogatą formułą zapewniającą jak najwyższą efektywność działania. Dlatego, przy użyciu naszego kremu pozytywne rezultaty widoczne na skórze wokół oczu, będą też widoczne na całej twarzy. 
Revitalift Filler Krem pod Oczy dla Całej Twarzy łączy w sobie przeciwzmarszczkową skuteczność i bezpieczeństwo kremu pod oczy w bezzapachowej i szybko wchłaniającej się formule kremu dla całej twarzy. Zawiera skoncentrowany kwas hialuronowy, który działa wielopłaszczyznowo: nawilżając powierzchnię skóry i wypełniając drobne linie od wewnątrz. Produkt został wzbogacony witaminą CG wykazującą silne właściwości rozświetlające, a także witaminą E o działaniu antyoksydacyjnym i wygładzającym. Natychmiast po aplikacji kremu skóra jest wyraźnie nawilżona. Badania kliniczne dowodzą, że w zaledwie 4 tygodnie* drobne linie są zredukowane, skóra staje się wygładzona, ujędrniona i odzyskuje blask.

*Ocena kliniczna, 41 kobiet.

Składniki
  • Witamina C

    Witamina C, czyli kwas askorbinowy, jest naturalnym składnikiem wielu owoców i warzyw (jak chociażby pomarańcze czy kiwi). To silny antyoksydant, który pełni istotną ochronną rolę przy różnych funkcjach życiowych. Nie bez powodu witamina C uznawana jest przez dermatologów za złoty standard w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym i przeciwzapalnym, pomaga wyrównać koloryt skóry, walcząc z przebarwieniami. Co więcej, wykazuje właściwości ochronne, wspierając funkcje ochronne bariery skóry. Witamina C to sprzymierzeniec cery zmęczonej i szarej, ponieważ skutecznie rozjaśnia ją i wygładza.

  • Kwas hialuronowy

    Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w skórze makrocząsteczka zdolna do wiązania 1000 razy więcej wody niż jej własna masa, co czyni ją głównym składnikiem nawilżającym w naskórku. Kwas hialuronowy tworzy na skórze niezauważalny film, który zapobiega utracie wody. Biotechnologia pozwala uzyskać mniejsze cząsteczki kwasu hialuronowego o niższej masie cząsteczkowej, zdolne do przenikania w głąb naskórka w celu przywrócenia skórze nawilżenia i sprężystości. Kwas hialuronowy jest jednym z głównych składników produktów w gamie Revitalift Filler, Hyaluron Specialist i Hydra Genius.

- Kwas hialuronowy
- Witamina CG
- Witamina E

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Wokół oczu: Nałóż wykonując ruchy od zewnętrznego kącika oka ku wewnętrznemu.

Do twarzy: Nałóż na twarz i szyję lub bezpośrednio na same zmarszczki.
Revitalift
Filler Krem pod Oczy dla Całej Twarzy