Le Défilé
Walk Your Worth
1 PAŹDZIERNIKA 2023, 21:00
DODAJ DO KALENDARZA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOŁĄCZ DO NIESAMOWITEGO WIDOWISKA O SILE KOBIECOŚCI PODCZAS PARIS FASHION WEEK

Przygotuj sie na oszałamiające spotkanie mody i świata beauty! L’Oréal Paris, oficjalny partner Paris Fashion Week, zaprasza na swój historyczny pokaz na placu Esplanade przy Wieży Eiffla 1 października 2023 roku. Pokaz reprezentuje unikalną wizję siostrzeństwa i inkluzywności marki L’Oréal Paris, łącząc się ze społecznością na całym świecie i śmiało wyrażając kobiecość i feminizm.

Szósta edycja Le Défilé Walk Your Worth zaprezentuje perfekcyjną synergię pomiędzy najnowocześniejszą modą i światem beauty z inkluzywnym i różnorodnym line-upem, wśród którego znalazły się ikoniczne ambasadorki, takie jak Kendall Jenner, Eva Longoria, Helen Mirren i nie tylko. To noc inspiracji, której nie chcesz przegapić! Glamour i kobieca siła czekają pod żelazną damą!

OBSERWUJ WYDARZENIE W ŚWIECIE WIRTUALNYM

Po raz pierwszy, pokaz mody będzie streamowany live na platformie Roblox, w grze Livetopia. Zabierz swój awatar do Paryża, spersonalizuj go i przejdź się po wybiegu L’Oréal Paris Roblox Défilé, podczas gdy pokaz będzie wyświetlany w tle. Wydarzenie będzie również transmitowane na Instagramie i TikToku.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "Zobacz poprzedni pokaz L'Oréal Paris", "description": "Le Défilé 2022", "thumbnailUrl": "https://www.lorealparis.pl/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/pl/le-defile/visuel-video.jpg?rev=63030b0c852443a582dc8ba759b79612", "uploadDate": "2023-09-20T10:33:57+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/qJqfbGxpyDU" }