Elseve Fibralogy Zwiększająca Objętość do włosów cienkich pozbawionych gęstości 200 ml

Twoje włosy są cienkie i pozbawione gęstości? Nasza Odżywka Zwiększająca Objętość wzbogacona w filloxane, pogrubiającą strukturę włosa molekułę, oferuje przemianę cienkich i pozbawionych gęstości włosów we włosy: - o wyczuwalnie zwiększonej objętości*, - o stopniowo pogrubionej strukturze*. *Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu i odżywki Fibralogy.

odzywka-elseve-fibralogy-packshot_piel??gnacja_w??os??w
odzywka-elseve-fibralogy-packshot-tyl_piel??gnacja_w??os??w
after-shampoo-elseve-fibralogy-tekstura_piel??gnacja_w??os??w
Odżywka Zwiększająca Objętość Elseve Fibralogy stworzona została specjalnie do włosów pozbawionych gęstości. Dzięki zaawansowanej formule wzbogaconej o filloxane - molekułę, która wnika we włosy i rozprzestrzenia się wewnątrz włókien, odżywka widocznie zwiększa gruboś włosów. POTWIERDZONE REZULTATY: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Aminopropyl Triethoxysilane, Starch Acetate, Lactic Acid, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Linalool, Isopropyl Alcohol, Geraniol, Cetyl Esters, Citronellol, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C159388/2).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Rozprowadź starannie od połowy długości włosów. Pozostaw na minutę, a następnie spłucz.
Pomiń the suwak: Akcja Filler

Ulepsz swoją rutynę pielęgnacyjną

Wypróbuj produkty z gamy Revitalift Filler