Colorista Washout Farba zmywalna Colorista Washout Hotpink

Już dziś odmień swój wygląd z Colorista Washout w kolorze Hotpink od L’Oréal Paris!

Szczegóły produktu
L’Oréal Paris Colorista Washout Hotpink został stworzony dla efektu krótkotrwałej i łatwej w przygotowaniu koloryzacji. Dzięki niemu uzyskasz niesamowite efekty kolorystyczne, niemożliwe do uzyskania za pomocą zwykłej farby. Zmywalny odcień, który wypłukuje się podczas mycia, znika stopniowo w ciągu 1-2 tygodni. Oparty na technologii chroma-cream na bazie odżywczej maseczki do włosów nie tylko koloryzuje włosy, ale również dba o nie. Colorista Washout Hotpink nie zawiera oxydantów i amoniaku, gotowy do użycia bez mieszania. Uwaga! Jesteś brunetką? Ten kolor nie będzie widoczny na twoich włosach. Możesz jednak rozjaśnić włosy, aby kolor był widoczny. Uwaga! Ten kolor może wypłukiwać się do delikatnie innego odcienia! Nie do włosów farbowanych. Oparty na technologii chroma-cream na bazie odżywczej maseczki do włosów nie tylko koloryzuje włosy, ale również dba o nie.
Składniki

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetyl Alcohol, Hc Blue no. 15, C12, 15 Alkyl Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Fumaric Acid, Isopropyl Alcohol, Basic Red 51, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, (Fil C192642/1).

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
W rękawiczkach nałóż kolor na jasne pasma lub wstępnie rozjaśnione włosy. Pozostaw na 15 minut do 20 minut, aby uzyskać bardziej żywy, trwały kolor. Użyj różnych odcieni na różnych pasmach, aby stworzyć niestandardowy wygląd. Płucz dokładnie, aż woda będzie czysta. Wysusz i ułóż włosy jak zwykle. Aby przyspieszyć blaknięcie kolorów, użyj szamponu Colorista Fader.
Hotpink
Colorista
Washout Farba zmywalna Colorista Washout Hotpink