Niebieski spray do włosów L'Oréal Paris Colorista to błyskawiczny efekt koloryzacji włosów. To 1-dniowa farba do włosów w sprayu, która szybko schnie i zmywa się już po pierwszym myciu. Nadaje intensywny kolor poprzez łatwą i szybką aplikację sprayem. Pigment łatwo nanosi się zarówno na jasne, jak i na ciemne włosy. Niebieski spray do włosów Colorista to ultralekki barwnik w formie mikroproszku, który rozpyla się na włosach i pozostaje przez cały dzień, aż do mycia np. oczyszczającym szamponem do włosów L'Oréal Paris. Niebieski spray do włosów Colorista to ultralekki barwnik w formie mikroproszku, który rozpyla się na włosach i pozostaje przez cały dzień, aż do mycia np. oczyszczającym szamponem do włosów L'Oréal Paris. Colorista spray do włosów jest dostępny w różnych odcieniach, odpowiednich dla wszystkich typów i kolorów włosów.
Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77510 / Ferric Ferrocyanide, Mica, Trimethylsiloxysilicate, Methyl Trimethicone (F.I.L. C191625/2)
Rozpyl w odległości 15 cm od włosów. Dla większej intensywności aplikuj większą ilość. Aby uzyskać efekt syreny, rozpyl różne kolory na osobne pasma włosów.


*Nie aplikuj sprayu do oczu
Pomiń the suwak: Face Care Articles

Odkryj więcej porad i trików

Zadbaj o to, aby Twoja skóra była szczęśliwa

Pomiń the suwak: Full Range

Ulepsz swoją rutynę pielęgnacyjną

Okaż swojemu nowego lookowi więcej miłości: