Colorista Effect Rozjaśnianie do blondu

Zestaw Colorista Effects DIY pomaga osiągnąc efekt rozjaśnionych blond włosów za pomocą jednego pociągnięcia

Szczegóły produktu
Colorista Effects Bleach to starannie przygotowany zestaw do rozjaśniania włosów. Wyselekcjonowane produkty pozwalają na uzyskanie pożądanego odcienia w szybkim tempie. Jeśli marzysz o chłodnym blondzie bez żółtych refleksów, wybierz rozjaśniacz l'Oréal Paris. Efekt to rozjaśnione, lśniące włosy. W skład zestawu wchodzi puder, krem rozjaśniający, mleczko utleniające oraz odżywka zapobiegająca powstawaniu żółtych refleksów. Nie brakuje też wysokiej jakości rękawiczek ochronnych. Formuła rozjaśniacza jest wzbogacona o odżywczy olejek, który chroni włosy przed zniszczeniami. W szybkim tempie przeprowadzisz domowe rozjaśnianie. Twój wymarzony kolor włosów jest na wyciągnięcie ręki.
Składniki

Pamiętaj, że lista składników umieszczana na produktach naszej marki jest regularnie udoskonalana. Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu, aby upewnić się, że dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej skóry.

Zastosowanie
Aby uzyskać naturalne rezultaty, nałóż na końcówki na 25-35 min. Pozostaw do 45 minut, aby uzyskać intensywniejszy efekt rozjaśniania. Grzebień DIY do samodzielnego rozjaśniania jednym pociągnięciem. Następnie zastosuj Colorista Washout, aby dodać odrobinę koloru.
Rozjaśnianie do blondu
Colorista
Effect Rozjaśnianie do blondu