Ponieważ nasza planeta jest tego warta!

Dziewięć i pół roku.
Tyle czasu zostało nam na podjęcie największego wyzwania, z jakim kiedykolwiek przyszło nam się mierzyć: zmiana sposobu produkcji i funkcjonowania oraz wprowadzenie radykalnych zmian w celu zredukowania naszego wpływu na środowisko i wsparcie naszych klientów w dążeniu do odpowiedzialnej konsumpcji.

Nasze zobowiązanie: zredukowanie generowanej przez nas emisji CO2 o połowę do 2030 roku

L’Oréal Paris, jako marka kosmetyków numer jeden na świecie, musi być także liderem w zrównoważonym rozwoju. Dlatego też, działając na różnych płaszczyznach, staramy się zredukować generowaną przez nas emisję CO2 o połowę w przeliczeniu na każdy produkt.

Dowiedz się więcej o naszym planie działania

“Nadszedł czas, aby przyspieszyć zrównoważone innowacje, przejść na gospodarkę o obiegu zamkniętym i zmniejszyć wpływ naszych produktów na środowisko”

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President, L’Oréal Paris.

10 milionów euro zainwestowanych w projekty środowiskowe wspierające kobiety

Jako że kobiety i dziewczyny są głównymi ofiarami zmian klimatu, L’Oréal Paris wspiera 6 projektów środowiskowych, które mają na celu zarówno zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery jak i wsparcie kobiet i dziewczyn w danej okolicy.

Dowiedz się więcej

Nasze zrównoważone produkty najwyższej klasy

Nie słowa, a czyny! Wpływ wyzwań związanych ze zmianami klimatu jest już widoczny w L'Oréal Paris. Odkryj produkty, które dbają o Twoje piękno i planetę.

Produkty, które wiodą prym

100% przejrzystość wpływu naszych produktów na środowisko i społeczeństwo

Żebyś mogła dokonywać świadomych wyborów konsumenckich, zgodnych z wyznawanymi przez Ciebie wartościami, marka L’Oréal wprowadziła system znakowania produktów informujący o ich wpływie na środowisko i społeczeństwo, umożliwiając tym samym porównanie wpływu poszczególnych produktów pochodzących z tej samej kategorii.

Jak kupować w sposób odpowiedzialny

Śledź nasze zrównoważone działania i poznaj nasz program

Nasz coroczny raport na temat zrównoważonego rozwoju ukazuje postęp, jaki poczyniliśmy w zakresie redukcji śladu węglowego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Pobierz raport