UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

X

PRAWDA O MŁODYM WYGLĄDZIE SKÓRY
#1 OBJĘTOŚĆ SKÓRY

Poznaj prawdę
o młodym wyglądzie skóry

Co najbardziej zdradza Twój wiek? Spójrz! Będziesz zaskoczona. Poprosiliśmy 4 kobiety, aby podzieliły się z nami zdjęciami ze swojej młodości. Efekt, który otrzymaliśmy, jest niesamowity.

Starzenie się skóry to nie tylko
zmarszczki

Utrata objętości to najbardziej problematyczny aspekt procesu starzenia się skóry. Pierwsze widoczne oznaki starzenia to pojawiające się cienkie linie
i zmarszczki mimiczne, które powstają już w wieku 25 lat.

INNOWACJA

Kwas hialuronowy
Najbardziej wzmacniająca molekuła

Kwas hialuronowy jest naturalnym i niezbędnym składnikiem skóry. To podstawowa substancja macierzysta, w której znajdują się komórki naskórka i skóry właściwej.
Pełni on funkcję "zbiornika wodnego" naszej skóry, ponieważ jako cząsteczka, potrafi utrzymać w wodzie tysiąckrotność swojej wagi.

Oprócz roli nawilżająco-uzupełniającej, pomaga przede wszystkim utrzymać objętość skóry i przyspiesza procesy odbudowujące.

“Prawda o młodym wyglądzie skóry, to nie tylko wypełnione zmarszczki, ale także przywrócona objętość skóry.”Naomi Watts
PRODUKT

Wypróbuj hialuronowy aktywator wypełnienia skóry,
zmarszczki stają się jak wypełnione, objętość skóry przywrócona, a kontur twarzy jak odmłodzony.

Młody wygląd to nie tylko wypełnione zmarszczki, ale także przywrócona objętość skóry, która w ostatnim czasie stała się najważniejszym dostrzegalnym aspektem związanym ze starzeniem się skóry.

Policzki, ich górna część oraz linia szczęki to kluczowe punkty, w których twarz traci objętość. Wiele czynników takich jak: napięcie mięśni, zawartość tłuszczu w organizmie, hormony czy stres oksydacyjny, wpływa na objętość skóry tych partii.


Revitalift Filler [HA] ma najwyższe stężenie kwasu hialuronowego jakie kiedykolwiek zostało użyte w kremie L'Oréal Paris. Jego formuła przywraca jędrność policzkom, sukcesywnie odbudowuje objętość skóry i "wypełnia" zmarszczki od wewnątrz. Jego potwierdzona skuteczność pokazuje nam spektakularne rezultaty: zmarszczki są wypełnione, skóra odzyskuje swoją objętość, a rysy twarzy wyraźnie odmłodzone.
- ZWIĘKSZENIE OBJĘTOŚCI SKÓRY +26%*
- REDUKCJA ZMARSZCZEK NA CZOLE -24%*

Zobacz produkt Zobacz reklamę
*Wyniki badań klinicznych przeprowadzonych w grupie 58 kobiet i testu konsumenckiego przeprowadzonego w grupie 105 kobiet, po 4 tygodniach stosowania Revitalift Filler [ha] krem na dzień.
Beauty tv

2 minuty
z Naomi Watts

Zobacz materiał z planu filmowego do kampanii Revitalift Filler [HA], w którym po raz pierwszy poznajemy Naomi Watts jako nową ambasadorkę L'Oréal Paris. Film wyreżyserowany przez Peter'a Lindbergh'a.

experts
Eksperci

Elisabeth Bouhadana
opowiada:

Badania opublikowane przez Laboratoria L'Oréal pokazują, że wstrzyknięty kwas hialuronowy działa dwufazowo: najpierw, poprzez natychmiastowe nawilżenie i odbudowanie objętości skóry.

Następnie, dzięki mechanicznemu napięciu, jakie wstrzyknięta substancja wywiera na fibroplasty, zwiększając produkcję kolagenu.

experts
SPRÓBUJ I UWIERZ W JEGO SKUTECZNOŚĆ!

Pielęgnacyjny rytuał dla poprawy jędrności cery
nadający harmonijnej objętości twojej skórze

Czerpiąc inspirację z zabiegów medycyny estetycznej, stworzyliśmy formułę z najwyższym stężeniem kwasu hialuronowego dla skutecznego wypełniania zmarszczek i przywracania objętości skórze.

 Dowiedz się więcej.

Fermer