UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

X

REVITALIFT FILLER [HA] KREM ANTI-AGE POD OCZY

Działanie produktu

Revitalift Filler [HA] krem anti-age pod oczy przeznaczony jest dla kobiet po 40. roku życia, które szukają w produktach do pielęgnacji najwyższej skuteczności i długotrwałych rezultatów. Produkt wypełnia zmarszczki i nadaje skórze objętość. Skutecznie wygładza doliny łez i redukuje opuchnięcia pod oczami. Jest pierwszym kremem L'Oréal Paris umożliwiającym przywrócenie utraconej objętości dolinom łez: strefie biegnącej od wewnętrznego kącika oka do kości policzkowej, która zapada się z upływem czasu.

Innowacja i składniki

Revitalift Filler [HA] krem anti-age pod oczy ma największe stężenie kwasu hialuronowego, jakie kiedykolwiek zostało użyte w kremie pod oczy L'Oréal Paris. Innowacyjny aplikator kremu składa się z dwóch części: część zaokrąglona idealnie dopasowuje się do kształtu dolin łzowych, a część płaska służy do masażu i redukcji opuchnięć pod oczami.

*zakup dokonywany u niezależnego sprzedawcy

REVITALIFT FILLER [HA] KREM ANTI-AGE POD OCZY
Fermer

Identifiez-vous

Inscrivez-vous ou identifiez-vous pour publier un avis sur ce produit

Fermer

Zarejestruj się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera L'Oréal Paris: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Zamknij

WYPISZ SIĘ Z NEWSLETTERA

Zamknij

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.

Nie pamiętasz hasła?

Zamknij

Aby otrzymać przypomnienie na e-mail,
wpisz swój adres poniżej: