UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

X

Kod Młodości krem odmładzający na dzień

Działanie produktu

Z wiekiem skóra regeneruje się trudniej. Upływ czasu staje się widoczny na skórze, wyostrzając jej rysy, zmarszczki pojawiają się i stają się głębsze, skóra traci blask.

Opatentowana technologia Pro-Gen™ Kodu Młodości po 30+ została opracowana, aby zwiększyć zdolność skóry do regeneracji i przywrócić jej naturalny kod młodości**.

Odmładzający* krem przeciwzmarszczkowy na dzień Kod Młodości sprawia, że skóra odzyskuje atrybuty młodości: jest gładka, wypoczęta, pełna blasku. Po 1 godzinie od zastosowania, skóra jest nawilżona i wygładzona. Po 1 tygodniu stosowania, rysy są wypoczęte, cera jest promienna.

*Widoczny efekt odmłodzenia
**Test in vitro

Innowacja i składniki

NOWA ERA PIELĘGNACJI OPARTEJ NA NAUCE O GENACH: 10 LAT BADAŃ I 3 PATENTY

Badając różnice w ekspresji genów* skóry młodej i dojrzałej, Dział Badań Zaawansowanych L’Oréal, we współpracy z zespołami medycznymi, rozszyfrowujeł kod młodości skóry.

Opatentowana technologia Pro-Gen™ Kodu Młodości została opracowana, aby zwiększyć zdolność skóry do odnowy i przywrócić naturalny kod młodości**.
Efekt: Skóra odzyskuje atrybuty młodości, jest bardziej promienna, widocznie gładsza. Zmarszki są widocznie zredukowane.

* Badanie kliniczne metodą transkryptomiki
** Test in vitro

*zakup dokonywany u niezależnego sprzedawcy

Kod Młodości krem odmładzający na dzień

Pozostałe produkty

Produkt /

Fermer

Identifiez-vous

Inscrivez-vous ou identifiez-vous pour publier un avis sur ce produit

Fermer

Zarejestruj się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera L'Oréal Paris: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Zamknij

WYPISZ SIĘ Z NEWSLETTERA

Zamknij

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.

Nie pamiętasz hasła?

Zamknij

Aby otrzymać przypomnienie na e-mail,
wpisz swój adres poniżej: