UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

X

Récital Préférence M2 5.25 Antigua Mroźny Kasztan

Działanie produktu

Recital Preference z Aktywatorem Połysku to trwała koloryzacja nadająca włosom szlachetny kolor pełen życia.
Trwała koloryzacja - doskonałe pokrycie siwych włosów (z wyjątkiem odcieni 11.11, 11.21, Z2 oraz Extreme Platinum).

Innowacja i składniki

Préférence z Aktywatorem Połysku zawiera Opatentowane Barwniki Wysokiej Odporności, które mają większą objętość w porównaniu z tradycyjnymi barwnikami koloryzującymi. Dłużej pozostają we wnętrzu włosa, zapewniając długotrwały, intensywny kolor i pokrycie siwych włosów (z wyjątkiem odcieni 11.11, 11.21, Z2 oraz Extreme Platinum).

Odżywka Upiększająca Kolor do wielokrotnego zastosowania wzbogacona o filtr UV i witaminę E*do używania co najmniej raz w tygodniu, by Twoje włosy pozostały lśniące i jedwabiście miękkie w dotyku.

Opakowanie zawiera
- 1 buteleczkę Żelu Koloryzującego (40 ml e)
- 1 buteleczkę-aplikator Kremu Utleniającego (80 ml e)
- 1 Odżywkę Upiększającą Kolor (54 ml e)
- 1 ulotkę z instrukcją stosowania
- 1 parę rękawiczek wysokiej jakości

* Pochodna witaminy E.

*zakup dokonywany u niezależnego sprzedawcy

Récital Préférence M2 5.25 Antigua Mroźny Kasztan

W 2012 r. L’Oreal Polska sp. z o.o. sprzedawał w Polsce farby Recital Preference, w tym L 7.1 Islande Popielaty Blond w dwóch różnych wersjach opakowań.
Dzięki przeprowadzonym przez L’Oréal Paris badaniom na gamie Recital Preference mogliśmy potwierdzić, że włosy koloryzowane naszymi farbami zachowują połysk nie tylko do 6 ale nawet i do 8 tygodni! Informację tą przekazaliśmy na nowych opakowaniach w formie haseł: "aż do 8 tygodni lśniącego, wyrafinowanego koloru", „z aktywatorem połysku”, jednocześnie dodając symbol bursztynowej kropelki.
Klientkom, które znalazły jeszcze na półkach produkt w starszej wersji opakowania (z hasłem „6 tygodni lśniącego, wyrafinowanego koloru”), wyjaśniamy, że oba produkty posiadają te same właściwości. Składniki mieszanki koloryzującej pozostały te same a aktywator połysku symbolizowany przez kroplę zawarty jest w naszej odżywce. To dzięki wynikom nowych badań możemy dzielić się z Państwem wiadomością o jeszcze lepszej skuteczności naszych produktów.

Fermer

Identifiez-vous

Inscrivez-vous ou identifiez-vous pour publier un avis sur ce produit

Fermer

Zarejestruj się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera L'Oréal Paris: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Zamknij

WYPISZ SIĘ Z NEWSLETTERA

Zamknij

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.

Nie pamiętasz hasła?

Zamknij

Aby otrzymać przypomnienie na e-mail,
wpisz swój adres poniżej: